Гороскоп від Івана Круп’яка

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сприятливий час для вирішення питань, пов’язаних з житлом. Якщо не в глобальному плані, то, принаймні, приведете помешкання у повний порядок до свят. Матимете можливість проявити ділові якості, доведеться багато спілкуватися, вести активну програму. Будьте обережні у словах: все, що скажете, не так сприйматимуть.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Зростатиме навантаження інтелектуального плану. Доведеться демонструвати знання, уміння і таланти, брати на себе відповідальність. Період, що триває, може принести творче натхнення та незвичні ідеї. Зірки сприяють у прийнятті конструктивних рішень та розширення кола знайомих.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Покращиться настрій, з’являться перспективні плани. Можливе підвищення по службі або зміни заробітної плати. Якщо проявлятимете активність, досить легко досягнете будь-якої мети. Можливе несподіване відрядження або цікава поїздка, у декого навіть за кордон.

РАК (22.06 – 22.07)

Бажано проявляти якомога більше активності та гнучкості у спілкуванні з людьми. Це стосується як ділового, так і особистого життя. Більше звертайте уваги на дрібниці та деталі, вони відкриють чимало цікавого. Уникайте сварок у вихідні.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

На роботі маєте проявляти уважність, зосередженість та дисципліну. Краще не поспішати і не займатися декількома справами одночасно. Щодо компаній – можете вибирати, які захочете. Вам скрізь буде цікаво та весело, як з давніми друзями, так і з новими, а також у колі рідних та близьких.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Намагайтеся якось знизити темпи своєї діяльності, особливо в тих справах, в яких відчуваєте невпевненість. Зараз намагайтеся надавати підтримку лише тим людям, які для вас дійсно важливі та цікаві, на інше не витрачайте часу та сил. Побільше уваги  сім’ї та близьким. Робіть піші довгі прогулянки, пильнуйте здоров’я.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Доведеться докласти зусилля для того, щоб заплановане здійснилося. Можливі дрібні побутові проблеми. Зараз є сенс для зміцнення дружніх зв’язків з колегами, щоб успішніше протистояти недоброзичливцям. Не конфліктуйте із близькими. Сприятливими будуть комерційні поїздки.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сміливо можете розширювати бізнес або приступати до нового виду діяльності. Сприятливий час для того, щоб спокійно обміркувати стан, в якому опинилися Скорпіони, і знайти правильне рішення. Бажано побути наодинці, в спокійній обстановці, а опісля влаштувати для друзів гучну вечірку.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Свої зусилля бажано спрямувати на збереження рівноваги з оточуючими. Від цього щось складне зміниться, стане спокійніше, але зросте ризик помилитися і допустити якусь необачність. Тому перевіряйте всю інформацію. Не вступайте у полеміку з тими, хто більш поінформований, ніж ви.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Доведеться вибирати: вирішувати проблеми з напруженням сил або зупини все і перечекати, поки труднощі не минуть самі. Прийшла пора переоцінки цінностей. Без жалю викидайте старі погляди зі свого життя. Час змінюватися і оновлюватися.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Знайдете вихід із будь-якої ситуації, навіть якщо це вийде не відразу і доведеться пробувати різні варіанти. Чудовий час для того, щоб зайнятися підвищенням кваліфікації. Це допоможе в подальшому знайти роботу або змінити її на більш вигідних умовах. Не беріться за довгострокові проекти, вони можуть принести збитки.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Будете відчувати впевненість, наполегливість в усьому, проявите лідерські якості. Робота повністю поглине вас, розбирайтеся з нагромадженими справами. Не провокуйте своїми діями та висловлюваннями незадоволення оточуючих. Проявляйте добродушність. Якщо усміхнетесь, то отримаєте те саме у відповідь. Час поправити свій фінансово-матеріальний стан.

 

Повернутися
26.03.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...