Гороскоп від Івана Круп’яка

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сприятливий час для вирішення питань, пов’язаних з житлом. Якщо не в глобальному плані, то, принаймні, приведете помешкання у повний порядок до свят. Матимете можливість проявити ділові якості, доведеться багато спілкуватися, вести активну програму. Будьте обережні у словах: все, що скажете, не так сприйматимуть.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Зростатиме навантаження інтелектуального плану. Доведеться демонструвати знання, уміння і таланти, брати на себе відповідальність. Період, що триває, може принести творче натхнення та незвичні ідеї. Зірки сприяють у прийнятті конструктивних рішень та розширення кола знайомих.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Покращиться настрій, з’являться перспективні плани. Можливе підвищення по службі або зміни заробітної плати. Якщо проявлятимете активність, досить легко досягнете будь-якої мети. Можливе несподіване відрядження або цікава поїздка, у декого навіть за кордон.

РАК (22.06 – 22.07)

Бажано проявляти якомога більше активності та гнучкості у спілкуванні з людьми. Це стосується як ділового, так і особистого життя. Більше звертайте уваги на дрібниці та деталі, вони відкриють чимало цікавого. Уникайте сварок у вихідні.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

На роботі маєте проявляти уважність, зосередженість та дисципліну. Краще не поспішати і не займатися декількома справами одночасно. Щодо компаній – можете вибирати, які захочете. Вам скрізь буде цікаво та весело, як з давніми друзями, так і з новими, а також у колі рідних та близьких.

ПАННА (24.08 – 22.09)

Намагайтеся якось знизити темпи своєї діяльності, особливо в тих справах, в яких відчуваєте невпевненість. Зараз намагайтеся надавати підтримку лише тим людям, які для вас дійсно важливі та цікаві, на інше не витрачайте часу та сил. Побільше уваги  сім’ї та близьким. Робіть піші довгі прогулянки, пильнуйте здоров’я.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Доведеться докласти зусилля для того, щоб заплановане здійснилося. Можливі дрібні побутові проблеми. Зараз є сенс для зміцнення дружніх зв’язків з колегами, щоб успішніше протистояти недоброзичливцям. Не конфліктуйте із близькими. Сприятливими будуть комерційні поїздки.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сміливо можете розширювати бізнес або приступати до нового виду діяльності. Сприятливий час для того, щоб спокійно обміркувати стан, в якому опинилися Скорпіони, і знайти правильне рішення. Бажано побути наодинці, в спокійній обстановці, а опісля влаштувати для друзів гучну вечірку.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Свої зусилля бажано спрямувати на збереження рівноваги з оточуючими. Від цього щось складне зміниться, стане спокійніше, але зросте ризик помилитися і допустити якусь необачність. Тому перевіряйте всю інформацію. Не вступайте у полеміку з тими, хто більш поінформований, ніж ви.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Доведеться вибирати: вирішувати проблеми з напруженням сил або зупини все і перечекати, поки труднощі не минуть самі. Прийшла пора переоцінки цінностей. Без жалю викидайте старі погляди зі свого життя. Час змінюватися і оновлюватися.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Знайдете вихід із будь-якої ситуації, навіть якщо це вийде не відразу і доведеться пробувати різні варіанти. Чудовий час для того, щоб зайнятися підвищенням кваліфікації. Це допоможе в подальшому знайти роботу або змінити її на більш вигідних умовах. Не беріться за довгострокові проекти, вони можуть принести збитки.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Будете відчувати впевненість, наполегливість в усьому, проявите лідерські якості. Робота повністю поглине вас, розбирайтеся з нагромадженими справами. Не провокуйте своїми діями та висловлюваннями незадоволення оточуючих. Проявляйте добродушність. Якщо усміхнетесь, то отримаєте те саме у відповідь. Час поправити свій фінансово-матеріальний стан.

 

Повернутися
26.03.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.