Маразматичні сувеніри: у Росії «штампують» медалі «За взяття Києва»

Прилавки російських «воєнторгів» ломляться від «ширпотребу». Товар під червоні дати календаря підганяють. І до річниці окупації Криму маразматичних сувенірів наштампували (у серії «Вежливые люди» – футболки, чашки, брелоки, шеврони з пиками «зелених чоловічків»). І до 9 Травня вже запаслися — «карнавальними» орденами і медалями.  

До маразматичної «сувенірки» треба ж ще й пропагандистські бірки зметикували.  Але навіть зірка героя чи георгіївський хрест ДНР з «новоросійськими» медальками на додачу — не вершина шизофренії. Для «путіноїдів» вже наштампували медалі за взяття Києва, Львова та звільнення Одеси (від «київської хунти», звісно ж).  «Визволителями» пропонують стати за 499 рублів. Краще б медальок «Заслуженный ватник России» наштампували.   Ага, до речі, на білих тапочках прапори «Новоросії» не пробували штампувати?

 

Повернутися
26.03.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.