УСІМ ПИСАНКАМ ПИСАНКА!

За останніх два роки у Теребовлі склалась ще одна добра традиція, цього разу пов’язана з встановленням та прикрашанням Великоднього деревця біля стін міської ратуші.

Цьогоріч люб’язно свої писанки подарували місту працівники бібліотек, які проводили майстер-класи з писанкарства на базі свої закладів, центр позашкільної роботи дітей та юнацтва, а також деякі навчальні заклади міста. Святкове пасхальне дерево милуватиме око усіх жителів та гостей міста увесь Великодній тиждень.

Але на цьому приємні сюрпризи для  міста не закінчились. З ініціативи міської ради за участю викладачів та студентів відділу декоративно-ужиткове мистецтво ТВУК (зокрема: Худого Володимира, Тимчук Марії та Котика Олега) було створено та розписано велетенську писанку, яку встановили на набережній річки Гнізної.


Повернутися
09.05.2016
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.