ЧИТАТИ…ПОДАНО!

Біля Театрального майдану  облаштували «Книжкову хатинку»

Таким чином жителів обласного центру планують заохотити до читання та виховати повагу до книжок.

«Книжкова хатинка», пише “За Збручем», відкрита для всіх у будь яку пору дня і навіть ночі. Тут кожен може взяти для читання книжку та покласти взамін свою. Радять надавати перевагу україномовній літературі патріотичного змісту.

Тернополян така бібліотека здивувала.

«Дуже приємно, що у нашому місті створили таку бібліотечку. Я б хотіла, щоб тут були також і дитячі книжки. Ця хатинка свідчить про культуру і вихованість. Планую принести сюди кілька цікавих книжок. Пораджу зробити це також своїм знайомим. Проте думаю, чи вандали не зруйнують цю бібліотеку», – розповідає тернополянка Катерина.

У міській раді запевняють, що «Книжкова хатинка» під спостережливим оком камер. Якщо хтось насмілиться нашкодити, його чекає покарання.


Повернутися
09.05.2016
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.