Астрологічний прогноз на 2015 рік

ОВЕН

У 2015 році Овнам доведеться навчитися стримувати свої емоції, бути обачними й підтримувати гарні стосунки з людьми. Новий рік відкриє Овнам можливість розширення або відкриття власного бізнесу. Саме Овни частіше в 2015 році будуть одружуватися, а сімейні Овни зміцнять свої почуття.

ТЕЛЕЦЬ

2015 рік буде для Тельців вдалим насамперед у професійний діяльності. Саме Тельці, частіше, ніж інші знаки Зодіаку, будуть відкривати свій бізнес, починати щось нове, прибуткове і цікаве. Важливо стежити за здоров’ям, тому що зірки показують високий ризик хвороб і травм.

БЛИЗНЮКИ

Для Близнюків 2015 рік принесе позитивні й багатообіцяючі події. В особистих відносинах у Близнюків усе буде дуже інтенсивно: можлива зміна партнера, пошук нових захоплень і відчуттів.

РАК

В 2015 році Раки зможуть випробувати себе, спробувавши щось нове й незвідане. 2015 рік може виявитися для Раків складним у фінансовому плані, тому що більше часу вони приділять домашнім турботам і відносинам. Особисте життя Раків буде вирувати: нові зустрічі, флірт, весілля й розлучення.

ЛЕВ

Левам у 2015 році доведеться взяти до уваги свій незалежний характер і попрацювати над зміцненням відносин. Через любов Левів до широких вчинків у 2015 році в них можуть виникнути проблеми з фінансами. В особистому житті Левів усе буде чудово, але тільки, якщо й тут вони виявлять стриманість і вірність.

ДІВА

Представники знака Діва в 2015 році будуть повні сил, бадьорості. Бережливість і ощадливість Діви знадобиться в 2015 році. У сфері любовних відносин Діви будуть більше приділяти увагу зовнішньому враженню, ніж реальним почуттям.

ТЕРЕЗИ

Народжені під знаком Терези люди в 2015 році зможуть зробити вирішальний крок у своєму житті: звільнитися з обридлої роботи й відкрити свою справу, домогтися підвищення по службі або одержати довгоочікувану пропозицію руки й серця. Фінансова сфера Терезів в 2015 році не буде відрізнятися особливою позитивною динамікою, тому варто почати збирати гроші, розтрачуючи їх лише на найважливіше й бажане.

СКОРПІОН

У 2015 році Скорпіони зможуть домогтися всього, чого побажають. У 2015 році в Скорпіона активізується любовна й сексуальна енергія. Важливо, щоб партнер відповідав тією ж емоційністю, у іншому випадку — можуть виникати конфлікти й непорозуміння.

СТРІЛЕЦЬ

Для Стрільців 2015 рік — шанс виправити наслідки року, що йде. Тому, якщо буде потреба, приступайте до налагодження свого особистого життя й професійної діяльності. Стрільцям варто приділити увагу своїй дихальній системі, зайнятися дихальною йогою, плаванням або бігом.

КОЗЕРІГ

2015 рік додасть Козерогам гнучкості, зробить їхні аргументи досконалішими, що дозволить піднятися кар’єрними сходами. А в любовній сфері активність Козерогів зменшиться, відносини можуть зайти в глухий кут. Для того, щоб не втратити партнера, Козерогам варто не забувати про любов і ніжність, не утомлюватися завойовувати й підкорювати кохану людину.

ВОДОЛІЙ

У 2015 році головним правилом Водоліїв повинен стати девіз «не вішати ніс!» і тоді в них з’являться всі шанси на успіх. Допомогти уникнути фінансових складностей може здатність доводити почате до кінця, визнавати свої помилки й робити з них необхідні висновки.

РИБИ

Рік Кози принесе їм віру в себе, в успіх і вміння відстоювати свою точку зору. Представники знака Риб цінують гроші й уміють ними грамотно розпоряджатися, тому в 2015 році наявні заощадження вони вкладуть у справу й зможуть фінансово допомогти родичам і близьким.


Повернутися
29.01.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.