Астрологічний прогноз на 2015 рік

ОВЕН

У 2015 році Овнам доведеться навчитися стримувати свої емоції, бути обачними й підтримувати гарні стосунки з людьми. Новий рік відкриє Овнам можливість розширення або відкриття власного бізнесу. Саме Овни частіше в 2015 році будуть одружуватися, а сімейні Овни зміцнять свої почуття.

ТЕЛЕЦЬ

2015 рік буде для Тельців вдалим насамперед у професійний діяльності. Саме Тельці, частіше, ніж інші знаки Зодіаку, будуть відкривати свій бізнес, починати щось нове, прибуткове і цікаве. Важливо стежити за здоров’ям, тому що зірки показують високий ризик хвороб і травм.

БЛИЗНЮКИ

Для Близнюків 2015 рік принесе позитивні й багатообіцяючі події. В особистих відносинах у Близнюків усе буде дуже інтенсивно: можлива зміна партнера, пошук нових захоплень і відчуттів.

РАК

В 2015 році Раки зможуть випробувати себе, спробувавши щось нове й незвідане. 2015 рік може виявитися для Раків складним у фінансовому плані, тому що більше часу вони приділять домашнім турботам і відносинам. Особисте життя Раків буде вирувати: нові зустрічі, флірт, весілля й розлучення.

ЛЕВ

Левам у 2015 році доведеться взяти до уваги свій незалежний характер і попрацювати над зміцненням відносин. Через любов Левів до широких вчинків у 2015 році в них можуть виникнути проблеми з фінансами. В особистому житті Левів усе буде чудово, але тільки, якщо й тут вони виявлять стриманість і вірність.

ДІВА

Представники знака Діва в 2015 році будуть повні сил, бадьорості. Бережливість і ощадливість Діви знадобиться в 2015 році. У сфері любовних відносин Діви будуть більше приділяти увагу зовнішньому враженню, ніж реальним почуттям.

ТЕРЕЗИ

Народжені під знаком Терези люди в 2015 році зможуть зробити вирішальний крок у своєму житті: звільнитися з обридлої роботи й відкрити свою справу, домогтися підвищення по службі або одержати довгоочікувану пропозицію руки й серця. Фінансова сфера Терезів в 2015 році не буде відрізнятися особливою позитивною динамікою, тому варто почати збирати гроші, розтрачуючи їх лише на найважливіше й бажане.

СКОРПІОН

У 2015 році Скорпіони зможуть домогтися всього, чого побажають. У 2015 році в Скорпіона активізується любовна й сексуальна енергія. Важливо, щоб партнер відповідав тією ж емоційністю, у іншому випадку — можуть виникати конфлікти й непорозуміння.

СТРІЛЕЦЬ

Для Стрільців 2015 рік — шанс виправити наслідки року, що йде. Тому, якщо буде потреба, приступайте до налагодження свого особистого життя й професійної діяльності. Стрільцям варто приділити увагу своїй дихальній системі, зайнятися дихальною йогою, плаванням або бігом.

КОЗЕРІГ

2015 рік додасть Козерогам гнучкості, зробить їхні аргументи досконалішими, що дозволить піднятися кар’єрними сходами. А в любовній сфері активність Козерогів зменшиться, відносини можуть зайти в глухий кут. Для того, щоб не втратити партнера, Козерогам варто не забувати про любов і ніжність, не утомлюватися завойовувати й підкорювати кохану людину.

ВОДОЛІЙ

У 2015 році головним правилом Водоліїв повинен стати девіз «не вішати ніс!» і тоді в них з’являться всі шанси на успіх. Допомогти уникнути фінансових складностей може здатність доводити почате до кінця, визнавати свої помилки й робити з них необхідні висновки.

РИБИ

Рік Кози принесе їм віру в себе, в успіх і вміння відстоювати свою точку зору. Представники знака Риб цінують гроші й уміють ними грамотно розпоряджатися, тому в 2015 році наявні заощадження вони вкладуть у справу й зможуть фінансово допомогти родичам і близьким.


Повернутися
29.01.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...