ГОРОСКОП

Овен
У вашому житті починається сприятливий період! Бажання будуть виконуватися, а в особистому житті настануть довгоочікувані зміни. Ідеальний момент для кардинальної зміни іміджу. У новому вигляді ви будете подобатися собі і оточуючим набагато більше, ніж будь-коли раніше.
 
Телець
З'явиться безліч дрібних справ. Будьте обережні, намагайтеся дивитися на кілька кроків вперед, щоб уникнути можливих неприємностей. У любовних і сімейних відносинах все без змін. А ось для пошуків нових джерел доходу складаються відмінні умови.
 
Близнюки
Зірки обіцяють вам незвичайні знайомства, отримання нових знань і розвиток навичок. По максимуму задовольняйте свою природну цікавість і не переставайте дивувати близьких людей і саму себе. Будьте готові до того, що на роботі вам доведеться відстоювати свою точку зору.
 
Рак
Непростий період очікує вас найближчим часом. Будь-яка дрібниця буде здаватися вселенської катастрофою, а швидкоплинне зауваження близьких стане образою. Найбільше дістанеться вашим улюбленим людям. Коли охолонете, не забудьте попросити у них вибачення.
 
Лев
Енергія буде бити через край, важливо направити її в потрібне русло. У цьому питанні покладайтеся на інтуїцію. Найближчим часом сміливо можете чекати приємних гостей або звісток. Порадують друзі або близькі люди - дайте їм взаємністю. На роботі будь обережні з колегами - не кажіть зайвого.
 
Діва
Будьте готові до того, що багато піде не так, як ви задумували. Тому краще нічого не планувати і не загадувати наперед. Проживіть цей період з натхнення, по Рішення приймайте і фактом за обставинами. У сімейних відносинах не варто бути надто принциповими - вийде собі дорожче.
 
Терези
Бережіть від сторонніх очей сімейні та любовні стосунки. Слідуйте правилу: мій дім - моя фортеця. А самі будьте уважні до близьких і рідних людей, оточіть їх ще більшою турботою, ніж зазвичай. Дозвольте коханим покапризничать, будете виконувати їх прохання і бажання.
 
Скорпіон
У рішенні всіх питань дійте нестандартно. Міцно тримайтеся за напрацьовані зв'язки і перевірених у справі партнерів. В останніх числах квітня можливі цікаві зустрічі і знайомства, захоплюючі поїздки. Будьте готові до підвищеної уваги з боку протилежної статі.
 
Стрілець
Події будуть розвиватися стрімко і часом несподівано. У вас з'явиться унікальна можливість зайнятися тим, про що ви давно мріяли. Робота буде буквально кипіти в ваших руках. Але навіть в умовах сильної завантаженості постарайтеся знайти час для спілкування з рідними людьми і дітьми.
 
Козеріг
У найближчі два тижні будьте максимально сконцентровані на роботі. Начальство помітить вашу працю і віддячить, що буде дуже до речі зараз. Фінансові труднощі, які ви відчуваєте, тимчасові. Постарайтеся поки не брати в борг навіть у близьких - скоро ситуація зміниться.
 
Водолій
Блискучі кар'єрні перспективи відкриваються перед вами. Незабаром з'являться нові друзі і близькі по духу люди, які допоможуть вам знайти в собі несподівані таланти. Засмучуватися і сумувати буде ніколи. Так що якщо раптом настрій зіпсується, згадайте про те, як багато вам ще належить зробити.
 
Риби
Вам буде потрібно чимало зусиль, щоб зберегти оптимістичний настрій в цей період. В якийсь момент може здаватися, що все проти вас. Головне - зберігати спокій. Не соромтеся звертатися за допомогою до друзів і колег. Це, навпаки, зблизить вас ще більше.

Повернутися
29.04.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.