10 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ЗМУШУЮТЬ МОЗОК ПРАЦЮВАТИ!

1. Шавлія

З давніх-давен шавлія вживають для поліпшення пам’яті. У його суцвіттях містяться ліналоол, пінен, мурашина кислота і ще десяток корисних для роботи мозку речовин. Шавлія допомагає і при головному болю – наприклад, якщо ви пересиділи за комп’ютером.

2. Волоський горіх

П’ять волоських горіхів містять добову норму вітаміну С, який каталізує всі розумові процеси. А крім нього – вітамін Е, корисні жири, альфа-ліноленову кислоту, кальцій, фосфор, калій, а також магній і цинк. Волоські горіхи дуже ситні і калорійні, так що вони відмінно підійдуть для перекусу протягом дуже напруженого робочого дня.  

3. Риба

Всі знають, що в рибі багато йоду, необхідного для роботи мозку. При цьому багато хто забуває, що в рибі є і жирні кислоти омега-3, які сприяють утворенню зв’язків між клітинами мозку, що знижує ймовірність депресивних станів.

4. Чорниця

Чорницю найчастіше рекомендують включити в раціон тим, у кого страждає зір, але і для голови в цілому ця ягода дуже корисна. Вважається, що вона запобігає вікові зміни мозку, через які може погіршитися пам’ять. Крім того, чорниця благотворно впливає на тиск, а значить, нормалізує кровообіг.

5. Яблука

Корисні речовини, якими багаті яблука, нормалізують обмін речовин, знижують рівень холестерину в крові і перешкоджають розвитку атеросклерозу. Фосфор стимулює мозкову активність і зміцнює нервову систему.

6. Шпинат

Американські вчені з’ясували, що шпинат може «омолодити» мозок людини на 11 років. Це означає, що регулярне споживання шпинату знизить ризик втрати пам’яті в старості. У ньому є багато необхідних вітамінів, лютеїн, бета-каротин і інші корисні речовини.

7. Брокколі

Брокколі – джерело сульфорафану, органічної речовини, яке захищає мозок від вільних радикалів, ворога людського мозку номер один.

8. Оливкова олія

Через незнання, сідаючи на дієти, багато людей зовсім виключають масло з раціону, а це не просто недалекоглядно, але й шкідливо. Оливкова олія з давніх часів застосовується в стравах як джерело лінолевої кислоти, яка виводить холестерин і знижує тиск.

 9. Чорна смородина

У чорній смородині міститься більше вітаміну С, ніж у цитрусових. Вона бадьорить, а заодно запобігає проблеми із зором і пам’яттю в старості.

 10. Цілісне зерно

Пшениця відрізняється дуже високим вмістом фолієвої кислоти, незамінною для правильної роботи мозку. Включення в раціон зернових сприяє поліпшенню пам’яті і активізації роботи мозку завдяки вітаміну B6.


Повернутися
29.04.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.