Скрипка грає, серце крає…

Минулого тижня Монастириська дитяча музична школа знову розцвітала візерунками вишиванок, квітами та усмішками дітей — тут відбувався академічний концерт вихованців школи.

Перед початком заходу директор Наталія Алісова привітала учнів з цією важливою подією та подякувала їх батькам за підтримку: насолодитися чарівною музикою прийшло чимало глядачів.

У залі панувала атмосфера наснаги та творчості, концерт  вдався  на славу!  Його «родзинкою» стало й те, що цьогорічні випускники школи заграли конкурсні програми і це є підготовкою до обласного конкурсу. Струнно-смичковий відділ школи — один із найсильніших в області  і, можливо,  у майбутньому талановиті учні  школи  гратимуть у симфонічних оркестрах світу. Прикладом є колишня випускниця Монастириської музичної школи Інеса Чичила, котра  нині виступає у Вроцлавському симфонічному оркестрі в Польщі. Чимало  випускників школи нині концертує у Європі.

 
 

Повернутися
26.03.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.