ЛІКУВАЛЬНИЙ… ВУЛИК!

Біля Тернополя з’явився «Веселий трутень»

 Для тих тернополян, кому бракує спокою, пропонують спробувати нові відчуття у вулику-лежанці “Веселий трутень”. Пропонує таку послугу біля Тернополя відомий краєзнавець Тарас Циклиняк.

Знаходиться вулик-лежанка у с.Петриків (біля Тернополя). Послуги надаватимуться із 20 квітня. Вартість – 15 грн/год для дітей (до 15р) та 30грн/год для дорослих. Тел. 067 148 12 51. (Джерело: зі сторінки “Мій давній Тарнополь” та блогу)

Вулик — житло бджіл й основний інструмент пасічника. Надійно захищає бджолине гніздо від холоду й різких змін температури і вологості повітря. Має достатній об’єм для розвитку сім’ї й розміщення запасів корму й хорошу вентиляцію. Виготовляють вулики з пінопласту, дерева, соломи чи інших теплих і пористих матеріалів. Успіх пасічництва цілком залежить від того, наскільки вулик сприяє розвитку сім’ї й прояву її продуктивних якостей, а також від зручності у роботі.

ЧОМУ ЛІКУВАЛЬНИЙ?

 Бджолині продукти корисні для здоров’я людини. У даному випадку вулик використовується, як лежанка. Лікувальний ефект досягається завдяки безпосередній близькості до бджолосім’ї та її впливу на Ваш організм.

ЩО ТАКЕ БДЖОЛОТЕРАПІЯ?

 Бджолотерапія – це близький контакт пацієнта та бджолиної сім’ї, яка знаходиться у вулику. Лікування бджолами було відомо дуже давно, але наукове обґрунтування бджолотерапія отримала лише на початку 21 століття.

 ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО?

 Ні. Лежанка облаштована таким чином, що прямого контакту із бжолами пацієнт не матиме.

 Фактори, які впливають на лікувальні властивості вуликів-лежанок:

    Мікро-вібрації, які виникають під час роботи бджіл у вулику. Незвичний лікувальний вібромасаж.

    Температура, така ж як і температура тіла людини в межах 37 градусів, яку підтримують бджоли у вулику.

    Ароматичні виділення від бджолиних продуктів з бджолиного гнізда (квітковий мед, нектар, прополіс, перга, віск). Інгаляції цим повітрям благочинно впливають на підтримування в здоровому стані серцево – судинної, дихальної системи, системи травлення.

    Біополе бджіл, яке набагато перевищує біополе людини. Взаємодія біополя людини. Взаємодія біополя людини та бджіл у вулику – лежанці вирівнює та збагачує біополе людини.

    Акустика у вулику – лежанці – це монотонний гул, який утворює бджолина сім’я. Знімає втому, благочинно діє на психоемоційний статус людини


Повернутися
22.04.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.