ПОЛЬСЬКИЙ ТРІУМФ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО “АКОРДУ”

 Тернопільський чоловічий вокальний квартет “Акорд” нині  бере участь у міжнародному  ТВ конкурсі  «Must be the music» «Tylko muzyka» Польща, Варшава ”(аналог українського Х-фактору). Отримавши від журі чотири «ТАК» успішно змагається за перемогу у півфіналі.

Голосисті тернополяни виконали українську пісню “Ой, чий то кінь стоїть”, вразили суддів і отримали чотири “так”. Українська пісня не вперше звучала із сцени польського проекту “Тільки музика”. У попередні роки гурти з України вже брали участь в цьому конкурсі. У 2012 році перемогу здобув українсько-польський гурт “Еней”. Не зупинитися у чвертьфіналі планують і вокалісти “Акорду”.

Тернопільський квартет “Акорд” відомий не лише у нашому місті. Співаки виступають не лише за межами міста, а й за кордоном. Участь у польському телепроекті – це, насамперед, досвід, цікаві враження та новий щабель у розвитку квартету, кажуть вокалісти.

Слідкувати за участю тернопільського чоловічого вокального квартету “Акорд” у польському телевізійному конкурсі “Тільки музика” можна у соцмережі Facebook.


Повернутися
22.04.2016
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.