ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Відгородіть себе від непотрібних контактів. Постарайтеся контролювати себе, інакше неминучі конфлікти із близькими людьми. Вважаєте, що правда на вашому боці - скористайтесь своїм даром переконання.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Можете досягти більших успіхів при реалізації термінових завдань. Тільки уникайте поспіху і зайвої метушні. Нові знайомства можуть зіграти важливу роль у вашому житті, але все-таки будьте обачні.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Цього тижня доведеться з головою зануритися в повсякденні справи. Покладайтеся тільки на власні сили. Спробуйте використати ситуацію, що склалася на роботі й у суспільстві, собі на благо.

РАК (22.06-23.07). Ваші зусилля бажано спрямувати на збереження гармонії з навколишнім світом. Результативність вашої праці або навчання залежатиме від вашого самопочуття, самовладання й самодисципліни.

ЛЕВ (24.07-23.08). Непоганий тиждень, ви будете оточені людьми, які готові багато чого зробити для вас і разом з вами. Однак у стосунках вам знадобляться терпіння, стриманість і розважливість. Вихідні - спокійні та комфортні.

ДІВА (24.08-23.09). У справах можливе певне затишшя, тому цей час варто використати для відпочинку, розслаблення, підготовки до нових справ і досягнень. Реалізуйте всі свої ідеї, й ви відчуєте, як енергія б'є ключем.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Гарний настрій і душевний підйом дозволять вам швидко і легко розв'язати складні питання. Не намагайтесь осягнути неосяжне, тому що бажання переробити одночасно купу справ може втомити.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Занадто швидке і легке виконання ваших бажань повинно насторожити - швидше за все, це не обіцяє вам нічого хорошого. Не виключено, що вас просто заманюють у пастку або хочуть використати.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Все неодмінно вийде по-вашому, ви на правильному шляху, але не варто очікувати райського життя. Буде так багато роботи і клопотів, що навіть пошкодуєте, навіщо звалили на себе все це. Вихідні – для сім’ї та дому.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Цього тижня відволікатимуть від важливих справ дрібні клопоти. Варто налаштуватися на активне спілкування - це принесе вам успіх та підвищить ваш престиж. У вихідні налаштуйтеся на позитив та оптимізм.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Можливі певні труднощі, перед якими не можна відступати. І тоді перемога вам гарантована! Гарний час, щоб підбити певні підсумки. Змінюючи своє ставлення до світу, ви можете змінити його.

РИБИ (20.02-20.03). Цього тижня ризикуєте поринути в безодню ілюзій і видати бажане за дійсне. Зніміть рожеві окуляри! Але заради конкретних досягнень достатньо захотіти й заради цього потрудитися. Вихідні присвятіть своїй зовнішності.


Повернутися
17.04.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...