ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАВЧАННЯ НОТАРІУСАМИ

Семінар-навчання з державними та приватними нотаріусами області

на тему: «Стан реалізації нотаріусами області повноважень у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу».

11 квітня 2016 року Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області було проведено семінар-навчання з державними та приватними нотаріусами області за участю першого заступника начальника головного територіального управління юстиції – Тетяни Вовк, начальника відділу з питань нотаріату головного територіального управління юстиції – Наталії Марщівської з питань стану реалізації у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу.

З вступним словом виступила Тетяна Вовк, яка наголосила на необхідній активній участі нотаріусів області, як державних реєстраторів, у практичній реалізації положень законодавства у сфері державної реєстрації бізнесу, з метою надання якісних послуг населенню.

Начальник відділу з питань нотаріату Натілія Марщівська зупинилась на рекомендаціях щодо ведення реєстраційної та облікової справи, які затверджені Методичною радою нотаріусів Тернопільської області, обговорено Узагальнення про стан дотримання суб’єктами первинного фінансового моніторингу вимог закону України «про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» за перший квартал 2016 року, а також алгоритм дій при  здійсненні державної реєстрації нотаріусом права власності на об’єкт нерухомого майна.

Крім того, начальник відділу наголосила на дотримання нотаріусами виконавської та трудової дисципліни.


Повернутися
14.04.2016
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...