На Тернопільщині згоріло 7000 тюків соломи

21 березня о 12:12 на пункт зв’язку 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС в області надійшло повідомлення про горіння сухої трави поблизу шести копиць соломи в тюках.

Зі слів очевидця, який повідомив про пожежу, горіння виникло орієнтовно о 12:00 на сухій траві поблизу двох тюків соломи.

По прибуттю чергового каралу до місця виклику, вогнеборці в складі газодимозахисної ланки приступили до гасіння пожежі, але у зв’язку з тим, що тюки з соломою були розкидані між копицями, полум’я дуже швидко розповсюджувалось і перекидалось від копиці до копиці.

За рішенням керівника гасіння пожежі на допомогу направлено друге відділення 5-ї ДПРЧ Управління.

Незважаючи на сильний вітер та задимленість, професіоналізм рятувальників дався взнаки і вже о 14:02 пожежа була локалізована.

Під чітким керівництвом начальника Кременецького районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області підполковника служби цивільного захисту Георгія Галькевича, відважні вогнеборці в кількості 9 чоловік особового складу о 18:10 ліквідували горіння тюків соломи загальною кількістю близько 7000 шт., для гасіння даної пожежі було використано більше 50 000 літрів води.

Загалом залучалось 2 одиниці спеціальної пожежної техніки 5-ї ДПРЧ Управління, та 1 одиниця допоміжної техніки (трактор з бочкою ємкістю 10000 літрів) і мотопомпа «ROBIN» яку для допомоги надало одне з фермерських господарств краю.

На місці події працювала оперативна група управління.

Причини виникнення пожежі та її збитки встановлюються.

 

Повернутися
26.03.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...