На Тернопільщині згоріло 7000 тюків соломи

21 березня о 12:12 на пункт зв’язку 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС в області надійшло повідомлення про горіння сухої трави поблизу шести копиць соломи в тюках.

Зі слів очевидця, який повідомив про пожежу, горіння виникло орієнтовно о 12:00 на сухій траві поблизу двох тюків соломи.

По прибуттю чергового каралу до місця виклику, вогнеборці в складі газодимозахисної ланки приступили до гасіння пожежі, але у зв’язку з тим, що тюки з соломою були розкидані між копицями, полум’я дуже швидко розповсюджувалось і перекидалось від копиці до копиці.

За рішенням керівника гасіння пожежі на допомогу направлено друге відділення 5-ї ДПРЧ Управління.

Незважаючи на сильний вітер та задимленість, професіоналізм рятувальників дався взнаки і вже о 14:02 пожежа була локалізована.

Під чітким керівництвом начальника Кременецького районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області підполковника служби цивільного захисту Георгія Галькевича, відважні вогнеборці в кількості 9 чоловік особового складу о 18:10 ліквідували горіння тюків соломи загальною кількістю близько 7000 шт., для гасіння даної пожежі було використано більше 50 000 літрів води.

Загалом залучалось 2 одиниці спеціальної пожежної техніки 5-ї ДПРЧ Управління, та 1 одиниця допоміжної техніки (трактор з бочкою ємкістю 10000 літрів) і мотопомпа «ROBIN» яку для допомоги надало одне з фермерських господарств краю.

На місці події працювала оперативна група управління.

Причини виникнення пожежі та її збитки встановлюються.

 

Повернутися
26.03.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.