ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОНОВЛЕНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ НОТАРІУСІВ

01 квітня 2016 року відбулась робоча зустріч, організована Тернопільською філією ДП «Національні інформаційні системи»

Робоча зустріч з питань щодо підключення виконавчих органів сільських, селищних та міських рад, районних державних адміністрацій до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно із одночасним припиненням надання органами державної реєстрації, утвореними Міністерством юстиції України, послуг у сфері державної реєстрації, а також обговорення деяких особливостей експлуатації програмного забезпечення вказаного реєстру.
Участь у вказаному заході прийняли представники нотаріальної спільноти Тернопільської області, голова відділення Нотаріальної палати України в Тернопільській області Чолач Г.Д., представники відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, представники виконавчих органів сільських, селищних та міських рад Тернопільської області.
Під час цієї зустрічі представниками Тернопільської філії ДП “Національні інформаційні системи” було звернено увагу щодо обов’язкових дій для забезпечення коректної роботи інформаційних систем. Були озвучені рекомендації щодо дотримань заходів безпеки при роботі з реєстрами: безпечне зберігання та зміна паролів доступу, використання ліцензованого антивірусного програмного забезпечення, тощо.
Присутніми нотаріусами було висловлено ряд зауважень щодо оновленого програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на платформі Unity Base. Також, нотаріуси подали пропозицію задля безперебійної роботи при переході на оновлений програмний продукт на перехідний період (не менше 4 тижнів) залишити в роботі діючий АРМ ДРРП.
В цілому, за результатами проведеної спільної робочої зустрічі було прийнято рішення врахувати пропозиції та зауваження у подальшій співпраці.


Повернутися
08.04.2016
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...