ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОНОВЛЕНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ НОТАРІУСІВ

01 квітня 2016 року відбулась робоча зустріч, організована Тернопільською філією ДП «Національні інформаційні системи»

Робоча зустріч з питань щодо підключення виконавчих органів сільських, селищних та міських рад, районних державних адміністрацій до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно із одночасним припиненням надання органами державної реєстрації, утвореними Міністерством юстиції України, послуг у сфері державної реєстрації, а також обговорення деяких особливостей експлуатації програмного забезпечення вказаного реєстру.
Участь у вказаному заході прийняли представники нотаріальної спільноти Тернопільської області, голова відділення Нотаріальної палати України в Тернопільській області Чолач Г.Д., представники відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, представники виконавчих органів сільських, селищних та міських рад Тернопільської області.
Під час цієї зустрічі представниками Тернопільської філії ДП “Національні інформаційні системи” було звернено увагу щодо обов’язкових дій для забезпечення коректної роботи інформаційних систем. Були озвучені рекомендації щодо дотримань заходів безпеки при роботі з реєстрами: безпечне зберігання та зміна паролів доступу, використання ліцензованого антивірусного програмного забезпечення, тощо.
Присутніми нотаріусами було висловлено ряд зауважень щодо оновленого програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на платформі Unity Base. Також, нотаріуси подали пропозицію задля безперебійної роботи при переході на оновлений програмний продукт на перехідний період (не менше 4 тижнів) залишити в роботі діючий АРМ ДРРП.
В цілому, за результатами проведеної спільної робочої зустрічі було прийнято рішення врахувати пропозиції та зауваження у подальшій співпраці.


Повернутися
08.04.2016
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.