ХТО-ХТО НА «ГОЛОСІ…» НАЙМУЗИЧНІШИЙ?

  Більше 30 міст України представлені учасниками на «Голосі країни-6», пише «Доба». Безсумнівним лідером за кількістю виконавців, які вийдуть на сцену на етапі «сліпих прослуховувань» в цьому сезоні, є Київ - більше 30 талантів зі столиці борються за можливість потрапити до команди зіркових тренерів. Слідом за ним йдуть Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв і Тернопіль, які можна сміливо назвати одними з найбільш музичних міст України.

- Кастинг в Миколаєві був одним з найуспішніших. Туди приїхали вокалісти з Одеси, Херсона та інших міст. Жителі півдня взагалі дуже талановиті. Ми відібрали 65% вокалістів з тих, хто прийшов того дня, - згадує попередні кастинги музичний продюсер проекту Руслан Квінта.

Нагадаємо, що на шоу звучала також пісня відомого тернополянина Андрія Підлужного та пісня з репертуару Соломії Крушельницької.


Повернутися
26.03.2016
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.