ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Результати вашої роботи та навчання принесуть моральне і навіть матеріальне задоволення. Постарайтеся не з'ясовувати стосунки з діловими партнерами і членами родини. Подбайте про дітей.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Тиждень обіцяє помітні успіхи в кар'єрі. На вас очікує сплеск активності, тому ви багато чого зможете досягнути. Якщо навчитеся знаходити нове у звичних речах і відносинах – ціни вам не буде!

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Не розпорошуйте свій час та сили. Поставте перед собою конкретну мету - тоді зможете її швидко досягти. У будні доведеться ударно працювати, зате у вихідні розвієтесь від душі.

РАК (22.06-23.07). Відпустіть з миром своє минуле, віддайте моральні й матеріальні борги, підведіть якусь риску над зробленим і не зробленим. На вас можуть очікувати нові пропозиції, але поспішати з ними поки не варто.

ЛЕВ (24.07-23.08). Якщо захочете відчути всю повноту життя і тягнутиме на якісь авантюри, постарайтеся бути максимально обачними. У вихідні відпочиньте, не намагайтеся переробити всі домашні справи.

ДІВА (24.08-23.09). Успішний тиждень з точки зору роботи та бізнесу. Постарайтеся стримувати свій гострий язичок, уникайте критики колег, коханих, батьків та дітей. У вихідні не зупиняйтеся на досягнутому, рухайтесь вперед.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Проявіть ініціативу, особливо якщо доведеться брати участь у вирішенні чужих проблем. Вам до снаги найскладніші завдання. Імовірні конфлікти в особистому житті, в родині, будьте обачні.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Нормальний трудовий тиждень, нічого видумувати й змінювати не треба. Адже у вас і так все добре. А можливі проблеми швидко вирішаться і без вашої участі. У вихідні відчуєте приплив свіжих сил.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вдасться успішно впоратися з найскладнішими проблемами, які раніше вважалися непереборними. І все ж поставтеся з обережністю до нових ділових пропозицій. Не приховуйте своїх сумнівів від друзів.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). У грошовому питанні найгірше - поспіх і зайва метушливість. Дотримуючись вичікувальної стратегії, ви зможете домогтися чудових результатів. Якщо, звичайно, вистачить мудрості та терпіння.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). На роботі й у навчанні можливі зміни на вашу користь, причому не останню роль у цьому зіграє особиста чарівність. Ви просто вдихнете нову енергію в колектив, і начальство це оцінить. Але будьте чесні.

РИБИ (20.02-20.03). На вас може очікувати успіх у багатьох справах, ви будете просто незамінні. Однак постарайтесь правильно спланувати розумове та фізичне навантаження, щоб не надірватись. Присвятіть вихідні сім’ї та дітям.


Повернутися
13.03.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.