ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Результати вашої роботи та навчання принесуть моральне і навіть матеріальне задоволення. Постарайтеся не з'ясовувати стосунки з діловими партнерами і членами родини. Подбайте про дітей.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Тиждень обіцяє помітні успіхи в кар'єрі. На вас очікує сплеск активності, тому ви багато чого зможете досягнути. Якщо навчитеся знаходити нове у звичних речах і відносинах – ціни вам не буде!

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Не розпорошуйте свій час та сили. Поставте перед собою конкретну мету - тоді зможете її швидко досягти. У будні доведеться ударно працювати, зате у вихідні розвієтесь від душі.

РАК (22.06-23.07). Відпустіть з миром своє минуле, віддайте моральні й матеріальні борги, підведіть якусь риску над зробленим і не зробленим. На вас можуть очікувати нові пропозиції, але поспішати з ними поки не варто.

ЛЕВ (24.07-23.08). Якщо захочете відчути всю повноту життя і тягнутиме на якісь авантюри, постарайтеся бути максимально обачними. У вихідні відпочиньте, не намагайтеся переробити всі домашні справи.

ДІВА (24.08-23.09). Успішний тиждень з точки зору роботи та бізнесу. Постарайтеся стримувати свій гострий язичок, уникайте критики колег, коханих, батьків та дітей. У вихідні не зупиняйтеся на досягнутому, рухайтесь вперед.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Проявіть ініціативу, особливо якщо доведеться брати участь у вирішенні чужих проблем. Вам до снаги найскладніші завдання. Імовірні конфлікти в особистому житті, в родині, будьте обачні.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Нормальний трудовий тиждень, нічого видумувати й змінювати не треба. Адже у вас і так все добре. А можливі проблеми швидко вирішаться і без вашої участі. У вихідні відчуєте приплив свіжих сил.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вдасться успішно впоратися з найскладнішими проблемами, які раніше вважалися непереборними. І все ж поставтеся з обережністю до нових ділових пропозицій. Не приховуйте своїх сумнівів від друзів.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). У грошовому питанні найгірше - поспіх і зайва метушливість. Дотримуючись вичікувальної стратегії, ви зможете домогтися чудових результатів. Якщо, звичайно, вистачить мудрості та терпіння.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). На роботі й у навчанні можливі зміни на вашу користь, причому не останню роль у цьому зіграє особиста чарівність. Ви просто вдихнете нову енергію в колектив, і начальство це оцінить. Але будьте чесні.

РИБИ (20.02-20.03). На вас може очікувати успіх у багатьох справах, ви будете просто незамінні. Однак постарайтесь правильно спланувати розумове та фізичне навантаження, щоб не надірватись. Присвятіть вихідні сім’ї та дітям.


Повернутися
13.03.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...