ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Якщо ви зосередите всі свої сили на навчанні та професійній кар'єрі й не демонструватимете свої амбіції, успіх цього тижня забезпечений. Щоправда, зайвий раз не муляйте очі начальству. Вихідні обіцяють сюрпризи.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не пропустіть свій щасливий шанс, не бійтесь і не комплексуйте. Що стосується зміни роботи чи додаткових заробітків, варто прислухатися не тільки до внутрішнього голосу, а й до порад близьких людей.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Важливі справи зажадають блискавичності думки та швидкості дій. Щоб не спровокувати конфлікту з найближчим оточенням, тримайте язик за зубами. Вихідні - для родини та дому.

РАК (22.06-23.07). Продуктивний тиждень, успіх залежить тільки від вас. Немає часу на сумніви та роздуми - беріться за нові обов'язки відразу на повну силу. У вихідні не забувайте і про домашні справи, і проблеми дітей.

ЛЕВ (24.07-23.08). Різноманітні події будуть стрімко змінювати одна одну. Вас оцінять і похвалять. А от змін в особистому житті поки що не відчувається. Перш ніж щось заявити, спочатку подумайте про можливі наслідки.

ДІВА (24.08-23.09). Якщо самі не проявите ініціативу, ризикуєте проґавити шанс отримати підвищення. На роботі й у навчанні не намагайтеся робити все одночасно. І поводьтесь м'якше з близькими людьми.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Можливо, отримаєте несподівану пропозицію, що стосується вашого ділового життя чи додаткових джерел доходів. Обміркуйте всі “за” і “проти”. У вихідні на вас чекає приємна зустріч.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Не дозволяйте себе використовувати, сміливо демонструйте свої таланти. Можете розраховувати на фінансовий успіх і просування по службі. У вихідні займіться плануванням на весну.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Сприятливий період для нових знайомств і зміни роботи. Вчасно приймайте рішення і ставте перед собою конкретну мету. Не втрачайте самоконтролю й не відкладайте на потім те, що можна зробити вже.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Важливий тиждень для роботи над собою і роботи взагалі. Уникайте суперечок з колегами і конфліктів з керівництвом. У вихідні приділіть більше часу близьким і коханим, довіряйте їм.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Події на роботі й у навчанні порадують вас. Для просування до своєї мети зараз, як ніколи, потрібні зібраність і рішучість. У вихідні не беріть близько до серця неприємності, все налагодиться.

РИБИ (20.02-20.03). На роботі настає ваш зірковий час, у якийсь момент ви станете незамінною людиною. Постарайтеся, щоб емоції не перекреслили перших досягнень. У вихідні влаштуйте маленьке сімейне свято.


Повернутися
06.03.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.