ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Якщо ви зосередите всі свої сили на навчанні та професійній кар'єрі й не демонструватимете свої амбіції, успіх цього тижня забезпечений. Щоправда, зайвий раз не муляйте очі начальству. Вихідні обіцяють сюрпризи.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не пропустіть свій щасливий шанс, не бійтесь і не комплексуйте. Що стосується зміни роботи чи додаткових заробітків, варто прислухатися не тільки до внутрішнього голосу, а й до порад близьких людей.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Важливі справи зажадають блискавичності думки та швидкості дій. Щоб не спровокувати конфлікту з найближчим оточенням, тримайте язик за зубами. Вихідні - для родини та дому.

РАК (22.06-23.07). Продуктивний тиждень, успіх залежить тільки від вас. Немає часу на сумніви та роздуми - беріться за нові обов'язки відразу на повну силу. У вихідні не забувайте і про домашні справи, і проблеми дітей.

ЛЕВ (24.07-23.08). Різноманітні події будуть стрімко змінювати одна одну. Вас оцінять і похвалять. А от змін в особистому житті поки що не відчувається. Перш ніж щось заявити, спочатку подумайте про можливі наслідки.

ДІВА (24.08-23.09). Якщо самі не проявите ініціативу, ризикуєте проґавити шанс отримати підвищення. На роботі й у навчанні не намагайтеся робити все одночасно. І поводьтесь м'якше з близькими людьми.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Можливо, отримаєте несподівану пропозицію, що стосується вашого ділового життя чи додаткових джерел доходів. Обміркуйте всі “за” і “проти”. У вихідні на вас чекає приємна зустріч.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Не дозволяйте себе використовувати, сміливо демонструйте свої таланти. Можете розраховувати на фінансовий успіх і просування по службі. У вихідні займіться плануванням на весну.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Сприятливий період для нових знайомств і зміни роботи. Вчасно приймайте рішення і ставте перед собою конкретну мету. Не втрачайте самоконтролю й не відкладайте на потім те, що можна зробити вже.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Важливий тиждень для роботи над собою і роботи взагалі. Уникайте суперечок з колегами і конфліктів з керівництвом. У вихідні приділіть більше часу близьким і коханим, довіряйте їм.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Події на роботі й у навчанні порадують вас. Для просування до своєї мети зараз, як ніколи, потрібні зібраність і рішучість. У вихідні не беріть близько до серця неприємності, все налагодиться.

РИБИ (20.02-20.03). На роботі настає ваш зірковий час, у якийсь момент ви станете незамінною людиною. Постарайтеся, щоб емоції не перекреслили перших досягнень. У вихідні влаштуйте маленьке сімейне свято.


Повернутися
06.03.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...