ТЕРНОПОЛЯНИ БУДУТЬ ЗНАТИ, ХТО ЗА НЕПРИБРАНИЙ ДВІР МАЄ ВІДПОВІДАТИ

Міський голова Сергій Надал дав доручення управлінню ЖКГ розробити детальну карту прибирання міста. На інтерактивній карті буде інформація про балансоутримувача територій та відповідальних за прибирання.

Таким чином тернополяни можуть поскаржитись на неякісне прибирання та побачити хто відповідальний за ту чи іншу територію.

«Триває робота над розробкою інтерактивної карти прибирання міста. Управління ЖКГ отримало доручення нанести на інтерактивну карту міста чіткі межі територій, які прибирає ЖЕК, ОСББ, приватні підприємці чи інші установи та організації. На карті буде зазначено номер телефону та прізвище керівника, до якого потрібно звертатись у разі неналежного прибирання певної ділянки, — розповів міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо, що в Тернополі наразі працює онлайн-карта ремонтів доріг, будинків, садочків, шкіл та інших будівель. А також активна карта незаконних споруд. Там тернополяни можуть ознайомитись із усіма торговими павільйони та кіосками, які встановлені у місті без відповідних документів.


Повернутися
06.03.2016
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...