ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Можливі успіхи у роботі, кар'єрі, навчанні та інші життєві зміни, але про перші результати поки що нікому не розповідайте. Не варто демонструвати оточуючим і свою емоційність і вразливість.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви багато чого досягнете і навіть встигнете реалізувати практично всі намічені плани. І все ж намагайтеся не метушитися і вірте у власні сили. У спілкуванні з близькими людьми уникайте гострих зауважень.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Сприятливий тиждень. Успіх очікує при творчому, нетрадиційному підході до вирішення будь-яких проблем. Можливі нові знайомства, відновлення втрачених важливих зв'язків.

РАК (22.06-23.07). Ставтеся до всього простіше, не беріть на себе всі справи, які на вас вішають. Майте мудрість і терпіння, якщо вас провокують на конфлікт. Вихідні можуть вплинути на ваше найближче майбутнє.

ЛЕВ (24.07-23.08). Чудовий період для творчих особистостей і тих, хто не може працювати без натхнення. Вдасться придумати оригінальне вирішення складної проблеми. Субота й неділя сприятливі для відпочинку з родиною.

ДІВА (24.08-23.09). Приплив свіжих сил дозволить вам зрушити з місця цілі гори недороблених справ, можуть втілитися в життя навіть деякі нездійсненні мрії. Головне - не сумніватися, бо зараз все залежить від вас.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Намагайтесь урівноважити свої бажання з можливостями й не обіцяти того, чого не зможете зробити. Постарайтеся зосередитися на найголовнішому, інакше ви не скоро досягнете своєї мети.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Багатьох своїх цілей ви досягнете легко і невимушено. Але за цим стоїть титанічна підготовча робота. На вас навіть чекає гідна винагорода. Не сидіть у чотирьох стінах у вихідні, вийдіть в люди, прогуляйтесь.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Сприятливий період для пошуку нової роботи та зміни діяльності. Проявіть активність і наполегливість у справах, допоможіть друзям та близьким людям. А неділю присвятіть собі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Намагайтеся тримати свої справи під контролем. Ситуація на роботі досить заплутана, тому повноцінний відпочинок вам явно не світить. У вихідні постарайтеся обійтись без різких висловів.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). З ризикованими планами та діями бажано почекати, не випереджайте час. Всі справи постарайтеся завершити вчасно, тоді ви уникнете непорозумінь з начальством і фінансових проблем.

РИБИ (20.02-20.03). Буде багато різноманітної роботи, але виконувати її краще разом, а не поодинці. Почніть вже у понеділок. У вихідні несподіваний поворот подій відкриє перед вами нові цікаві перспективи.


Повернутися
26.02.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...