ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Можливі успіхи у роботі, кар'єрі, навчанні та інші життєві зміни, але про перші результати поки що нікому не розповідайте. Не варто демонструвати оточуючим і свою емоційність і вразливість.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви багато чого досягнете і навіть встигнете реалізувати практично всі намічені плани. І все ж намагайтеся не метушитися і вірте у власні сили. У спілкуванні з близькими людьми уникайте гострих зауважень.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Сприятливий тиждень. Успіх очікує при творчому, нетрадиційному підході до вирішення будь-яких проблем. Можливі нові знайомства, відновлення втрачених важливих зв'язків.

РАК (22.06-23.07). Ставтеся до всього простіше, не беріть на себе всі справи, які на вас вішають. Майте мудрість і терпіння, якщо вас провокують на конфлікт. Вихідні можуть вплинути на ваше найближче майбутнє.

ЛЕВ (24.07-23.08). Чудовий період для творчих особистостей і тих, хто не може працювати без натхнення. Вдасться придумати оригінальне вирішення складної проблеми. Субота й неділя сприятливі для відпочинку з родиною.

ДІВА (24.08-23.09). Приплив свіжих сил дозволить вам зрушити з місця цілі гори недороблених справ, можуть втілитися в життя навіть деякі нездійсненні мрії. Головне - не сумніватися, бо зараз все залежить від вас.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Намагайтесь урівноважити свої бажання з можливостями й не обіцяти того, чого не зможете зробити. Постарайтеся зосередитися на найголовнішому, інакше ви не скоро досягнете своєї мети.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Багатьох своїх цілей ви досягнете легко і невимушено. Але за цим стоїть титанічна підготовча робота. На вас навіть чекає гідна винагорода. Не сидіть у чотирьох стінах у вихідні, вийдіть в люди, прогуляйтесь.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Сприятливий період для пошуку нової роботи та зміни діяльності. Проявіть активність і наполегливість у справах, допоможіть друзям та близьким людям. А неділю присвятіть собі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Намагайтеся тримати свої справи під контролем. Ситуація на роботі досить заплутана, тому повноцінний відпочинок вам явно не світить. У вихідні постарайтеся обійтись без різких висловів.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). З ризикованими планами та діями бажано почекати, не випереджайте час. Всі справи постарайтеся завершити вчасно, тоді ви уникнете непорозумінь з начальством і фінансових проблем.

РИБИ (20.02-20.03). Буде багато різноманітної роботи, але виконувати її краще разом, а не поодинці. Почніть вже у понеділок. У вихідні несподіваний поворот подій відкриє перед вами нові цікаві перспективи.


Повернутися
26.02.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.