Гороскоп


ОВЕН (21.03 – 20.04)

Наразі краще не вибудовувати захмарних планів, позаяк особливих успіхів у цей період вам досягти навряд чи вдасться. Радше присвятити цей час тим справам і людям, які до цього були обділені вашою увагою.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Вдалий і цікавий тиждень. Врешті відбудуться зустрічі, яких ви тривалий час очікували, надійдуть привабливі пропозиції, здатні відкрити перед вами нові можливості, видасться шанс реалізувати давні задуми.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Розташування планет напрочуд сприятливе для оптимального втілення задумів та професійних звершень. Ймовірне підвищення по службі або вигідна пропозиція від партнерів. У фінансовій сфері очікуються прибутки.

РАК (22.06 – 22.07)

Цього тижня у вас з’явиться можливість залагодити суперечності, які турбували упродовж тривалого часу, та вирішити складні питання, що накопичились за останній період. Невдовзі ваші плани почнуть поступово реалізовуватися.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Не дозволяйте спокусі зіштовхнути вас зі шляху істинного, пам’ятаючи, що від добра добра не шукають. Приймаючи те чи інше рішення, намагайтесь не повторювати колишніх помилок та добре зважуйте «за» і «проти».

ПАННА (24.08 – 22.09)

Досягти поставлених цілей ви наразі зможете, якщо керуватиметесь у своїх діях чітким розрахунком, повністю відкинувши емоції. Поставши перед необхідністю вибору, чітко визначте, що для вас найважливіше, а чим можна пожертвувати.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Неабияка енергійність та підвищений життєвий тонус спонукатимуть вас до активної діяльності, результати якої можуть перевершити ваші найсміливіші сподівання. Не проґавте слушної нагоди здійснити бажане.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Задля уникнення внутрішньої напруженості та роздратування постарайтесь відгородитися від будь-якого негативу, оточивши себе позитивними людьми і улюбленими заняттями, здатними дарувати приємні емоції.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Сприятливий час для оптимального вияву професійних здібностей та реалізації найсміливіших проектів. Успішними будуть будь-які починання — Фортуна даруватиме вам свою підтримку і захист від усіляких прикрощів та негараздів.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Цей тиждень буде насичений безліччю зустрічей і приємних контактів, але впадати в ейфорію від своєї популярності не варто — втративши пильність, можна наразитися на несподівані прикрощі, підлаштовані недоброзичливцями.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Необачні вчинки, скоєні на цьому тижні, можуть мати небажані наслідки, тому будьте уважні й обережні і на роботі, і вдома. У сформованій ситуації не втрачайте присутності духу, тоді зможете успішно розібратися у всіх складнощах.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Вам наразі доведеться зіштовхнутися з проблемами, вирішити які самотужки буде доволі складно. Не ігноруйте запропоновану допомогу, але при цьому не випускайте з уваги жодної дрібниці в розвитку подій.

 

Повернутися
19.03.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.