Гороскоп


ОВЕН (21.03 – 20.04)

Наразі краще не вибудовувати захмарних планів, позаяк особливих успіхів у цей період вам досягти навряд чи вдасться. Радше присвятити цей час тим справам і людям, які до цього були обділені вашою увагою.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Вдалий і цікавий тиждень. Врешті відбудуться зустрічі, яких ви тривалий час очікували, надійдуть привабливі пропозиції, здатні відкрити перед вами нові можливості, видасться шанс реалізувати давні задуми.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)

Розташування планет напрочуд сприятливе для оптимального втілення задумів та професійних звершень. Ймовірне підвищення по службі або вигідна пропозиція від партнерів. У фінансовій сфері очікуються прибутки.

РАК (22.06 – 22.07)

Цього тижня у вас з’явиться можливість залагодити суперечності, які турбували упродовж тривалого часу, та вирішити складні питання, що накопичились за останній період. Невдовзі ваші плани почнуть поступово реалізовуватися.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Не дозволяйте спокусі зіштовхнути вас зі шляху істинного, пам’ятаючи, що від добра добра не шукають. Приймаючи те чи інше рішення, намагайтесь не повторювати колишніх помилок та добре зважуйте «за» і «проти».

ПАННА (24.08 – 22.09)

Досягти поставлених цілей ви наразі зможете, якщо керуватиметесь у своїх діях чітким розрахунком, повністю відкинувши емоції. Поставши перед необхідністю вибору, чітко визначте, що для вас найважливіше, а чим можна пожертвувати.

ТЕРЕЗИ (23.09 – 23.10)

Неабияка енергійність та підвищений життєвий тонус спонукатимуть вас до активної діяльності, результати якої можуть перевершити ваші найсміливіші сподівання. Не проґавте слушної нагоди здійснити бажане.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Задля уникнення внутрішньої напруженості та роздратування постарайтесь відгородитися від будь-якого негативу, оточивши себе позитивними людьми і улюбленими заняттями, здатними дарувати приємні емоції.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Сприятливий час для оптимального вияву професійних здібностей та реалізації найсміливіших проектів. Успішними будуть будь-які починання — Фортуна даруватиме вам свою підтримку і захист від усіляких прикрощів та негараздів.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Цей тиждень буде насичений безліччю зустрічей і приємних контактів, але впадати в ейфорію від своєї популярності не варто — втративши пильність, можна наразитися на несподівані прикрощі, підлаштовані недоброзичливцями.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Необачні вчинки, скоєні на цьому тижні, можуть мати небажані наслідки, тому будьте уважні й обережні і на роботі, і вдома. У сформованій ситуації не втрачайте присутності духу, тоді зможете успішно розібратися у всіх складнощах.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Вам наразі доведеться зіштовхнутися з проблемами, вирішити які самотужки буде доволі складно. Не ігноруйте запропоновану допомогу, але при цьому не випускайте з уваги жодної дрібниці в розвитку подій.

 

Повернутися
19.03.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...