ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Добре сплануйте свій час. Менше зайвих розмов, сумнівів і роздумів! Розподіліть час так, щоб ви змогли не тільки плідно працювати, а й нормально відпочивати. У вихідні контролюйте свої емоції.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Самостійна робота над собою, підвищення свого професійного рівня дозволить просунутися кар'єрними сходинками. Якщо заробили більше грошей - постарайтеся відкласти більшу частину.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Напружений період, буде маса роботи, однак вона принесе гарний прибуток. Не вплутуйтеся в інтриги - це не додасть вам ні авторитету, ні спокою. Вихідні проведіть удвох з коханою людиною.

РАК (22.06-23.07). Щоб не втратити важливий шанс, вам необхідно проявити ініціативу чи просто сказати, що ви є і з вами потрібно рахуватися. Дітям і батькам може знадобитися ваша порада і підтримка.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий час для реалізації давніх планів і проектів. Гарний період для ремонту квартири, купівлі меблів, побутової техніки. Якщо ви незадоволені обставинами, змініть своє ставлення до них.

ДІВА (24.08-23.09). Будьте цього тижня обережні, розраховуйте свої сили та можливості. Не обіцяйте того, чого не зможете виконати. У вихідні ваша наполегливість допоможе вирішити якісь проблеми на вашу користь.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Нові знайомства і контакти згодом можуть виявитися надзвичайно корисними. Гарний час для того, щоб змінити свою професію, спосіб заробітку і навіть все своє життя. У вихідні відпочиньте від важких турбот.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Постарайтеся виявити гнучкість у новій обстановці. Більше часу витрачайте на спілкування з людьми, які вам близькі та приємні. Матеріальне становище поліпшиться, настрій також.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви можете зіштовхнутися з бюрократичними проблемами, але не приймайте це за поразку. Терпіння та завзятість дозволять домогтися очікуваного результату. У вихідні відпочиньте, розважтеся.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). У справах маєте шанс на успіх. Просування службовими сходами багато в чому залежатиме тільки від вас самих. Дипломатичність і чарівність дозволять перебороти будь-які перешкоди.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). На роботі вам буде важко зосередитися. Але бажання бурхливої діяльності й конкретного результату візьме гору і ви багато чого встигнете. Вихідні сприятливі для відпочинку з друзями.

РИБИ (20.02-20.03). Можуть статися довгоочікувані приємні події. Більшість ваших побоювань виявляться необґрунтованими, хоча деякі зауваження оточуючих будуть справедливі. Вихідні присвятіть домашнім справам.


Повернутися
18.02.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.