ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Добре сплануйте свій час. Менше зайвих розмов, сумнівів і роздумів! Розподіліть час так, щоб ви змогли не тільки плідно працювати, а й нормально відпочивати. У вихідні контролюйте свої емоції.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Самостійна робота над собою, підвищення свого професійного рівня дозволить просунутися кар'єрними сходинками. Якщо заробили більше грошей - постарайтеся відкласти більшу частину.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Напружений період, буде маса роботи, однак вона принесе гарний прибуток. Не вплутуйтеся в інтриги - це не додасть вам ні авторитету, ні спокою. Вихідні проведіть удвох з коханою людиною.

РАК (22.06-23.07). Щоб не втратити важливий шанс, вам необхідно проявити ініціативу чи просто сказати, що ви є і з вами потрібно рахуватися. Дітям і батькам може знадобитися ваша порада і підтримка.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий час для реалізації давніх планів і проектів. Гарний період для ремонту квартири, купівлі меблів, побутової техніки. Якщо ви незадоволені обставинами, змініть своє ставлення до них.

ДІВА (24.08-23.09). Будьте цього тижня обережні, розраховуйте свої сили та можливості. Не обіцяйте того, чого не зможете виконати. У вихідні ваша наполегливість допоможе вирішити якісь проблеми на вашу користь.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Нові знайомства і контакти згодом можуть виявитися надзвичайно корисними. Гарний час для того, щоб змінити свою професію, спосіб заробітку і навіть все своє життя. У вихідні відпочиньте від важких турбот.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Постарайтеся виявити гнучкість у новій обстановці. Більше часу витрачайте на спілкування з людьми, які вам близькі та приємні. Матеріальне становище поліпшиться, настрій також.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви можете зіштовхнутися з бюрократичними проблемами, але не приймайте це за поразку. Терпіння та завзятість дозволять домогтися очікуваного результату. У вихідні відпочиньте, розважтеся.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). У справах маєте шанс на успіх. Просування службовими сходами багато в чому залежатиме тільки від вас самих. Дипломатичність і чарівність дозволять перебороти будь-які перешкоди.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). На роботі вам буде важко зосередитися. Але бажання бурхливої діяльності й конкретного результату візьме гору і ви багато чого встигнете. Вихідні сприятливі для відпочинку з друзями.

РИБИ (20.02-20.03). Можуть статися довгоочікувані приємні події. Більшість ваших побоювань виявляться необґрунтованими, хоча деякі зауваження оточуючих будуть справедливі. Вихідні присвятіть домашнім справам.


Повернутися
18.02.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...