КУРИ ВЕСНУ ЧУЮТЬ…

Наприкінці зии-на початку весни більшість курей починають яйцекладку. Особливу увагу слід приділити годуванню птиці, вмісту вітамінів у кормах. У раціон вводити якісне сіно, сінне борошно, суху кропиву, червону моркву. Для білкової підгодівлі - відходи м’ясної переробки, збиране молоко, сироватку, подрібнену якісну макуху, горох та інші бобові. Варто застосовувати дріжджування частини зернових кормів, пророщування зерна. У спеціальних го­дівницях постійно повинні бути по­дрібнені черепашки, крейда, гравій величиною 3-5 мм.

 При утриманні курей статеве співвідношення (самців і самок) у курячому стаді має бути 1:8. Годування дорослих курей здійснюють двічі на добу, а курчат - 5-6 разів. Але слід дотримуватися таких вимог:

- сухе зерно змішувати з іншими кормами небажано, оскільки кури звикають до споживання зерна і не з’їдають решти корму;

- корм повинен бути свіжим (якщо у свіжості корму не впевнені, краще його проварити);

- після м’якого вареного корму годівниці слід очистити від його залишків і помити, щоб запобігти у курей розладу кишечника через зіпсований корм;

- вранці краще давати м’який корм - суміш борошна, вареної картоплі, кормових буряків, увечері - зерносуміш;

- до м’якого корму бажано додати мінеральні речовини та премікс (кальцій, мікро- і макроелементи, потовчену яєчну шкаралупу тощо);

- зелений корм потрібно давати птиці у сітчастому ящику: через отвори кури дістають корм, не розкидаючи і не затопчуючи;

- з тією ж метою крупні коренеплоди, бульбу і капусту слід закріплювати на стінах пташника;

- всі корми тваринного походження, які не пройшли теплової обробки, варто проварити задля знищення патогенної та умовно патогенної мікрофлори;

- корми тваринного походження (риба, м’ясо тварин) бажано перевіряти на наявність гострих кісток, які можуть призвести до проривання шлунка і загибелі птиці.

Яйця для інкубації потрібно збирати не менше 2-3-х разів на день, щоб запобігти переохолодженню та пошкодженню. Ві­дібрані яйця доцільно зберігати гострим кінцем униз не більше 7 днів при температурі +12°С і відносній вологості 65-70%.

Яйця для інкубування попередньо зі­грівають у теплій кімнаті, підкладають їх не відразу, а по 3-4 через 20-30 хв. Гнізда для висиджування облаштовують у теплому затемненому приміщенні з достатньою кількістю підстилки. Годувати квочок потрібно тричі на день.

Навесні варто подбати про підготовку приміщень для вирощування молодняку, обладнати їх обігрівальними пристроями. Виводити молодняк можна як під квочкою, так і в інкубаторі. Годують курчат одразу, щойно вони обсохнуть після вилуплювання. Спочатку корм дають 6-8 разів на добу, до четвертого тижня кратність зменшують до 4-6 разів, а потім - до 4-х.

До раціону майбутніх курей-несучок вводять подрібнене і мелене зерно, пшеничні висівки, рибне та м’ясо-кісткове і трав’яне борошно, макуху, шріт, кормові дріжджі, крейду, кухонну сіль, молочні відвійки, моркву або свіжу зелень, риб’ячий жир тощо.


Повернутися
18.02.2016
Категорія: Господар
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Люди діляться на багатих і бідних. При цьому і багатство, і бідність є випробуванням. Проте бідність — більш легкий, зручний хрест,  у той час як багатство — більш важкий. Науковці говорять навіть про гедонізм бідних — їм властиве переживання катарсису від своєї безумовної порядності порівняно із "вкраденими статками олігархів". При цьому цікаво, що "багаті", тобто всі ті, хто не сприймає себе «бідним», узагалі не оперують таким примітивним розшаруванням "багатий - бідний", тож дискурс протистояння «бідні-багаті» створюється самими бідними. Ознака, за якою «бідні» відносять тих чи інших людей до цих двох класів, є також примітивна - це самовизначення особистості: якщо людина радо себе зараховує до бідних, то це "наш!", і саме в цей момент запускається полум'яна риторика "ми бідні - а вони багаті, та вони нам, бідним...".  Питання влади над своїм життям для бідного не стоїть - бо "владою користуються багаті, аби поневолювати бідних і робити їх ще біднішими".

На думку психологів, в людини грошей стільки, скільки вона дозволяє собі. Я б сформулював це так:  справжні багатство чи бідність не у гаманці, а в голові… Так звана бідність – це насправді невміння користуватися своїм багатством. Ми відкладаємо кошти «на чорний день», нові речі – «на потім». В результаті отримуємо життя з чорних днів, і це «потім» ніколи не настає. Відкрию вам таємницю: «потім» не існує. Є тільки зараз. А в ньому є люди, які як кремінь, або як губка, або ж як мед. Щоб отримати щось від людини-кременя, треба щосили  її стукати. Щоб отримати щось у людини-губки —  треба довго її тиснути. А людина-мед розливається для усіх сама…