ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Напружений тиждень. Не проґавте важливої для вас інформації. Можливо, доведеться відстоювати свій професіоналізм. Прямих контактів з начальством, конкурентами і людьми, які вас дратують, краще уникати.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). На роботі справи налагодяться, до вас будуть прислухатися колеги, начальство теж вами задоволене. Можна чекати успіху у фінансах і в приватному бізнесі. У вихідні не зашкодять свіжі враження.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Не давайте волі власному авантюризму. Тоді всі складнощі залишаться в минулому, стабільних заробітків стане більше. Чекайте нову і дуже цікаву інформацію. У вихідні все задумане здійсниться.

РАК (22.06-23.07). Розкриєте свій творчий потенціал і зміцните матеріальне становище. В особистому та сімейному житті майже все налагодиться і деякі болючі проблеми залишаться в минулому. Неділю присвятіть розвагам.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ймовірні проблеми, але вони успішно вирішаться. Неуважність може привести до помилок та запізнень. У вихідні порадує зустріч зі старими друзями, збагатіть себе й новими враженнями.

ДІВА (24.08-23.09). Одноманітність та рутинна робота вас не злякає. Працювати доведеться чимало, але це дасть гарний результат. В особистому житті постарайтеся не зв'язувати себе жодними обіцянками.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Напружений тиждень, можливі поїздки. Щоб усе витримати, робіть невеликі паузи. Але не надто захоплюйтеся, бо буде складно знову ввійти у трудовий ритм. Вихідні для дому та магазинів.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви наполегливо просуваєтеся до поставленої мети. Можна чекати додаткових прибутків. Близькі люди порадують вас своїми успіхами. У вихідні не жалійте часу на зустріч з друзями та спілкування з природою.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). З однаковим успіхом рухатимуться професійні, побутові та особисті справи. Не давайте волю роздратуванню і лихослів'ю. У суботу постарайтеся порадувати близьких людей приємним сюрпризом.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). У рішенні ділових питань більше покладайтеся на інтуїцію. Не варто робити безвідповідальних вчинків у вихідні та говорити те, що загрожує зіпсувати ваші стосунки з близькими людьми та колегами.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Постарайтеся не ставити перед собою нових завдань, краще завершити незакінчені та давні справи. А от своєчасний прояв ініціативи на роботі принесе бажані результати і наступний кар'єрний ріст.

РИБИ (20.02-20.03). Незважаючи на всю привабливість нових ідей і пропозицій, брати їх на озброєння поки не треба. Відкладіть всі нововведення до більш сприятливих часів. Будьте уважні та люб'язні до тих, хто перебуває поруч.


Повернутися
12.02.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.