ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Напружений тиждень. Не проґавте важливої для вас інформації. Можливо, доведеться відстоювати свій професіоналізм. Прямих контактів з начальством, конкурентами і людьми, які вас дратують, краще уникати.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). На роботі справи налагодяться, до вас будуть прислухатися колеги, начальство теж вами задоволене. Можна чекати успіху у фінансах і в приватному бізнесі. У вихідні не зашкодять свіжі враження.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Не давайте волі власному авантюризму. Тоді всі складнощі залишаться в минулому, стабільних заробітків стане більше. Чекайте нову і дуже цікаву інформацію. У вихідні все задумане здійсниться.

РАК (22.06-23.07). Розкриєте свій творчий потенціал і зміцните матеріальне становище. В особистому та сімейному житті майже все налагодиться і деякі болючі проблеми залишаться в минулому. Неділю присвятіть розвагам.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ймовірні проблеми, але вони успішно вирішаться. Неуважність може привести до помилок та запізнень. У вихідні порадує зустріч зі старими друзями, збагатіть себе й новими враженнями.

ДІВА (24.08-23.09). Одноманітність та рутинна робота вас не злякає. Працювати доведеться чимало, але це дасть гарний результат. В особистому житті постарайтеся не зв'язувати себе жодними обіцянками.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Напружений тиждень, можливі поїздки. Щоб усе витримати, робіть невеликі паузи. Але не надто захоплюйтеся, бо буде складно знову ввійти у трудовий ритм. Вихідні для дому та магазинів.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви наполегливо просуваєтеся до поставленої мети. Можна чекати додаткових прибутків. Близькі люди порадують вас своїми успіхами. У вихідні не жалійте часу на зустріч з друзями та спілкування з природою.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). З однаковим успіхом рухатимуться професійні, побутові та особисті справи. Не давайте волю роздратуванню і лихослів'ю. У суботу постарайтеся порадувати близьких людей приємним сюрпризом.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). У рішенні ділових питань більше покладайтеся на інтуїцію. Не варто робити безвідповідальних вчинків у вихідні та говорити те, що загрожує зіпсувати ваші стосунки з близькими людьми та колегами.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Постарайтеся не ставити перед собою нових завдань, краще завершити незакінчені та давні справи. А от своєчасний прояв ініціативи на роботі принесе бажані результати і наступний кар'єрний ріст.

РИБИ (20.02-20.03). Незважаючи на всю привабливість нових ідей і пропозицій, брати їх на озброєння поки не треба. Відкладіть всі нововведення до більш сприятливих часів. Будьте уважні та люб'язні до тих, хто перебуває поруч.


Повернутися
12.02.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...