Спів, що рятує життя

Співачка Тіна Кароль передала весь свій гонорар з прем’єри музичного спектаклю “Я все ще люблю”  гематологічному відділенню Тернопільської дитячої клінічної лікарні. За ці кошти закупили необхідне для медзакладу обладнання.

Зокрема, було передано SI 257 набори реагентів для вимірювання заліза, катетери, експрес-тести на гепатит, набори кровоспинних реагентів, тюбінг-префузори тощо. Також були закуплені подарунки дітям: іграшки, конструктори, розвиваючі настільні ігри, магнітні дошки та набори для малювання. Про повний список допомоги від Тіни Кароль можна дізнатися на її сторінці в мережі Фейсбук.

Нагадаємо, Тіна Кароль ще рік тому відкрила свій власний фонд “Полюс  тяжіння”. За словами самої співачки,  фонд «Полюс тяжіння» не є організацією зі збору коштів і здійснює свою діяльність тільки за рахунок благодійної допомоги самої виконавиці. У такий своєрідний спосіб співачка вирішила зайнятися підтримкою дитячих онкологічних відділень міських лікарень по всій Україні. Свої гонорари в рамках всеукраїнського туру «Я все  ще люблю» вона планує й надалі віддавати на благочинність.

 
 

Повернутися
19.03.2015
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...