ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Нові зустрічі та знайомства будуть для вас особливо важливими. Саме зараз ви зможете зміцнити свої позиції і авторитет у колективі. Показна щедрість з метою зробити враження – даремно витрачені гроші.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). У відносинах з людьми, з якими спілкуєтесь щодня, проявіть витримку та спокій. Постарайтеся не говорити зайвого, не чіпляйтеся до чужих недоліків і не лізьте з порадами - не всі готові їх вислухати.


БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Цього тижня серйозних проблем у вас не виникне, а дрібні швидко вирішаться – часом навіть без вашої активної участі. Бажано уникати непотрібних і малоприємних зустрічей, інакше відчуєте занепад сил.

РАК (22.06-23.07). Непогано б навести лад і в документах, і на кухні, і в голові, і в особистих стосунках. Важливо зберігати емоційну рівновагу та впевненість у собі, навіть якщо виникнуть серйозні труднощі та перешкоди.


ЛЕВ (24.07-23.08). Ваші амбітні плани починають реалізовуватися. Щоправда, для цього доведеться багато працювати і проявити неабияку ділову активність. Не забувайте про свій дім, красу, порядок, тепло і комфорт у ньому.

ДІВА (24.08-23.09). Приготуйтесь до змін і швидкої реакції на нові події. На роботі й у кар’єрі вам зараз потрібні витримка й наполегливість. У вихідні проявіть розсудливість, щоб не потрапити на чужий гачок.


ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). У боротьбі за справедливість постарайтеся уникати непотрібних контактів і непорозумінь. Цікава робота може поглинути вас без залишку. Але залишіть собі хоч трохи сил на вихідні дні, щоб активно відпочити.


СКОРПІОН (24.10-22.11). Годі літати десь високо у хмарах, мріючи про нездійсненне. Ви здатні зараз домогтися чималих успіхів. Тільки не забувайте про обіцянки, які дали раніше. У вихідні деякі проблеми відпадуть самі.


СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Не виключений конфлікт з друзями, однак у вас буде шанс усе виправити. У вихідні варто переглянути свою шкалу цінностей, можливо, надмірне прагнення до кар'єрного росту шкодить вашим близьким.


КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам необхідно коректно вибудувати відносини з тими, хто знайомий з вами нещодавно – новими колегами, підлеглими, приятелями або коханою людиною. Не здавайтеся при перших труднощах.


ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Можете потрапити в заплутану ситуацію, будьте обачні. У випадку чого можна розраховувати на допомогу близьких людей. Вихідні мусите присвятити розгрібанню сімейно-побутових проблем.

РИБИ (20.02-20.03). Сприятливий період для переходу до нового способу заробітку, виду діяльності, змін у кар'єрі. Спочатку результат може трохи розчарувати, однак потім виявиться, що все на краще. У вихідні не варто сваритися.


Повернутися
05.02.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.