ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Події будуть розвиватись у сприятливому для вас напрямі, зненацька можуть виникнути нові цікаві перспективи. Постарайтеся не відмовляти в допомозі друзям та рідним. Не піддавайтеся депресії у вихідні.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Непоганий тиждень, якщо його використаєте для ретельного виконання своїх професійних обов'язків. Подумайте про чітке оформлення планів і завдань на найближче майбутнє. Будьте уважні у всьому.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Час з головою зануритися в роботу - саме від неї залежатимуть ваші подальші успіхи. При цьому уникайте даремної метушні, а також зайвої активності. Спілкування з коханою людиною може навіть вилікувати.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся уникати тісного контакту з начальством і швиденько виправляйте можливі помилки. На вас чекає важлива розмова, заздалегідь продумайте, що будете говорити. Проведіть вихідні у родинному колі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Досить напружений період, значно побільшає роботи та відповідальності. Доведеться думати та діяти самостійно. Не втрачайте контролю над емоціями, інакше не уникнути неприємностей і скандалів.

ДІВА (24.08-23.09). Бажано зайнятися звичними повсякденними справами. Не хапайтеся за тисячу справ відразу, вигідніше вибрати щось одне. Якщо є можливість, спробуйте уникати неробочих контактів і словесних сутичок з колегами.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Побачите світ зовсім по-новому і навіть відродите деякі старі ідеї, злегка оновивши їх. Родина та друзі спочатку не помітять ваших старань, але успіх не забариться і перевершить всі сподівання.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Можете зітхнути спокійно - настає успішний період у кар'єрі та фінансових справах. Справ буде багато, але ви встигнете практично все, що запланували, і навіть більше. Близькі порадують турботою та увагою.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Сприятливий період для ремонту чи купівлі нового житла. Ретельно сплануйте всі витрати. Постарайтеся завершити серйозні та невідкладні справи до вихідних. Не забудьте про батьків та дітей.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не слухайте порадників, що відговорюють вас від рішучих кроків - ваші дії обіцяють бути мудрими та оптимальними. На вихідні нічого не плануйте, важка фізична робота у цей день вам протипоказана.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ймовірні нові корисні знайомства, це обіцяє бажані перспективи на вашому життєвому шляху. У вихідні не дайте себе втягнути в чужий конфлікт, не ставайте ні на чий бік, бо у кожного своя правда.

РИБИ (20.02-20.03). Події тижня будуть досить суперечливі, вам знадобляться неабиякі зусилля, щоб контролювати ситуацію. Постарайтеся не робити необдуманих боргів, уникайте сумнівних фінансових оборудок, пам’ятайте про дітей.


Повернутися
29.01.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.