ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Події будуть розвиватись у сприятливому для вас напрямі, зненацька можуть виникнути нові цікаві перспективи. Постарайтеся не відмовляти в допомозі друзям та рідним. Не піддавайтеся депресії у вихідні.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Непоганий тиждень, якщо його використаєте для ретельного виконання своїх професійних обов'язків. Подумайте про чітке оформлення планів і завдань на найближче майбутнє. Будьте уважні у всьому.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Час з головою зануритися в роботу - саме від неї залежатимуть ваші подальші успіхи. При цьому уникайте даремної метушні, а також зайвої активності. Спілкування з коханою людиною може навіть вилікувати.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся уникати тісного контакту з начальством і швиденько виправляйте можливі помилки. На вас чекає важлива розмова, заздалегідь продумайте, що будете говорити. Проведіть вихідні у родинному колі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Досить напружений період, значно побільшає роботи та відповідальності. Доведеться думати та діяти самостійно. Не втрачайте контролю над емоціями, інакше не уникнути неприємностей і скандалів.

ДІВА (24.08-23.09). Бажано зайнятися звичними повсякденними справами. Не хапайтеся за тисячу справ відразу, вигідніше вибрати щось одне. Якщо є можливість, спробуйте уникати неробочих контактів і словесних сутичок з колегами.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Побачите світ зовсім по-новому і навіть відродите деякі старі ідеї, злегка оновивши їх. Родина та друзі спочатку не помітять ваших старань, але успіх не забариться і перевершить всі сподівання.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Можете зітхнути спокійно - настає успішний період у кар'єрі та фінансових справах. Справ буде багато, але ви встигнете практично все, що запланували, і навіть більше. Близькі порадують турботою та увагою.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Сприятливий період для ремонту чи купівлі нового житла. Ретельно сплануйте всі витрати. Постарайтеся завершити серйозні та невідкладні справи до вихідних. Не забудьте про батьків та дітей.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не слухайте порадників, що відговорюють вас від рішучих кроків - ваші дії обіцяють бути мудрими та оптимальними. На вихідні нічого не плануйте, важка фізична робота у цей день вам протипоказана.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ймовірні нові корисні знайомства, це обіцяє бажані перспективи на вашому життєвому шляху. У вихідні не дайте себе втягнути в чужий конфлікт, не ставайте ні на чий бік, бо у кожного своя правда.

РИБИ (20.02-20.03). Події тижня будуть досить суперечливі, вам знадобляться неабиякі зусилля, щоб контролювати ситуацію. Постарайтеся не робити необдуманих боргів, уникайте сумнівних фінансових оборудок, пам’ятайте про дітей.


Повернутися
29.01.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...