ЗВАЖЕНІ. І ЩАСЛИВІ?

У Москві планують відкрити кафе для особливо повних людей

Якщо учасники українського шоу «Зважені та щасливі» набирають бали за кожен скинутий кілограм, то в Москві, навпаки, вирішили заохочувати «важковаговиків» ставати ще повнішими. Власниця одного з кафе, панянка теж досить «великого об’єму» Світлана Золота подала до «Роспатенту» заявку на реєстрацію бренду «Жиртрест», заявивши, що хоче свій заклад переобладнати на «клуб» для таких, як вона.

Вхід до клубу-кафе буде дозволено лише тим, чия вага перевищує 100 кг. Для цього при вході стоятимуть спеціальні ваги. Зважуватимуть відвідувачів і при виході, за кожен набраний кілограм пропонуючи бали, які потім можна буде витратити на замовлення або отримати готівкою. Так, за сто балів платитимуть 100 тисяч російських рублів. Свої бали можна передати і друзям, яким для входу не вистачає певної ваги.

Для того, щоб відвідувачі швидше набирали вагу, їм пропонуватимуться лише висококалорійні страви російської кухні. «А вздовж лінії столу встановимо стрічку-транспортер, на якому до відвідувачів приїжджатиме їжа. Тож ходити не треба буде нікуди», — ділиться своїми планами Світлана Золота. Там же можна буде замовити одяг із магазинів великих розмірів.

Відкрити кафе планують уже в травні. Цікаво тільки, як на це відреагує російський Мінздрав, адже за даними НДІ харчування, в Росії 60% жінок і 50% чоловіків уже страждають від надлишкової ваги. 


Повернутися
29.01.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...