НЕ ЗАЛИВАЙТЕ САЛА ЗА ШКІРУ!

Лікувати захворювання шкіри непросто. Зробіть акцент на профілактику недуг. 

Головне — наполегливість і віра в успіх. Що ж може зарадити при проблемній шкірі?

Прополіс. Цей бджолиний продукт багатий на мікроелементи і підвищує опірність організму в боротьбі з інфекціями. Настоянку можна зробити самотужки: 250 грамів спирту (горілки) збагатити 2-3 кульками прополісу, щільно закупорити у скляній посудині, поставити на тиждень у сухе темне місце. Вживати настоянку лікарі радять тричі на день після їжі по одній столовій ложці.

Чистотіл. Ця рослина з жовтим соком здатна очистити кров. Суху траву слід подрібнити в кавомолці (до стану борошна) і вживати 30 днів, зранку натщесерце на кінчику ножа, запиваючи водою.

 Риб’ячий жир. Він має вдосталь вітаміну D і корисні жири, які сприятливо впливають на здоров’я шкіри.

Пивні дріжджі. Це давно знане джерело вітамінів групи В. Дріжджі також прискорюють відхід гною з фурункулів і сприяють загоєнню ран.

Пилок. Утрамбований у гранули, цей продукт бджільництва — скарбничка корисних мікроелементів та вітамінів. Лікарі радять вживати по половинці чайної ложки тричі на день, попередньо додавши меду.

 Ехінацея. У ній багато вітаміну С, який підвищує імунітет. Вживати можна як чай або настоянку, яку не складно знайти в аптеках.

 Цибуля. Її треба перемолоти в блендері (чи натерти на тертці), залити склянкою теплої кип’яченої води, дати постояти кілька годин. Пити по два-три ковтки тричі на день. Щодня настоянка має бути свіжою.

 Алое. Добре знана цілюща рослина. Можна брати маленькі шматочки листя і з’їдати, запиваючи водою.

 Природна сірка. Її продають в аптеці у вигляді жовтого порошку. 1/4 чайної ложки порошку слід розчинити у склянці води. Пити тричі на день до їди протягом 10 днів. Зробити перерву на тиждень і знову повторити 10-денний курс.

 Контроль над емоціями. Це дуже важливий пункт, оскільки психічний стан позначається на здоров’ї організму в цілому і шкіри зокрема. Всі недуги, стверджують лікарі, — дзеркало наших емоцій. І фурункульоз також. Тому важливо навчитися абстрагуватися від проблем і негативних людей.

 Усі ці методи так чи інакше зміцнюють імунітет, запускають механізм активного захисту і відновлення організму. Рецепти природні і безпечні, використовувати їх можна і в лікуванні, і задля профілактики недуг. Однак найоптимальніше, як і при будь-якій проблемі зі здоров’ям, — порадитися з лікарем.


Повернутися
29.01.2016
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...