ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Відгородіть себе від непотрібних контактів. Постарайтеся контролювати себе, інакше неминучі конфлікти із близькими людьми. Вважаєте, що правда на вашому боці - скористайтесь своїм даром переконання.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Можете досягти більших успіхів при реалізації термінових завдань. Тільки уникайте поспіху і зайвої метушні. Нові знайомства можуть зіграти важливу роль у вашому житті, але все-таки будьте обачні.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Цього тижня доведеться з головою зануритися в повсякденні справи. Покладайтеся тільки на власні сили. Спробуйте використати ситуацію, що склалася на роботі й у суспільстві, собі на благо.

РАК (22.06-23.07). Ваші зусилля бажано спрямувати на збереження гармонії з навколишнім світом. Результативність вашої праці або навчання залежатиме від вашого самопочуття, самовладання й самодисципліни.

ЛЕВ (24.07-23.08). Непоганий тиждень, ви будете оточені людьми, які готові багато чого зробити для вас і разом з вами. Однак у стосунках вам знадобляться терпіння, стриманість і розважливість. Вихідні - спокійні та комфортні.

ДІВА (24.08-23.09). У справах можливе певне затишшя, тому цей час варто використати для відпочинку, розслаблення, підготовки до нових справ і досягнень. Реалізуйте всі свої ідеї, й ви відчуєте, як енергія б'є ключем.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Гарний настрій і душевний підйом дозволять вам швидко і легко розв'язати складні питання. Не намагайтесь осягнути неосяжне, тому що бажання переробити одночасно купу справ може втомити.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Занадто швидке і легке виконання ваших бажань повинно насторожити - швидше за все, це не обіцяє вам нічого хорошого. Не виключено, що вас просто заманюють у пастку або хочуть використати.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Все неодмінно вийде по-вашому, ви на правильному шляху, але не варто очікувати райського життя. Буде так багато роботи і клопотів, що навіть пошкодуєте, навіщо звалили на себе все це. Вихідні – для сім’ї та дому.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Цього тижня відволікатимуть від важливих справ дрібні клопоти. Варто налаштуватися на активне спілкування - це принесе вам успіх та підвищить ваш престиж. У вихідні налаштуйтеся на позитив та оптимізм.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Можливі певні труднощі, перед якими не можна відступати. І тоді перемога вам гарантована! Гарний час, щоб підбити певні підсумки. Змінюючи своє ставлення до світу, ви можете змінити його.

РИБИ (20.02-20.03). Цього тижня ризикуєте поринути в безодню ілюзій і видати бажане за дійсне. Зніміть рожеві окуляри! Але заради конкретних досягнень достатньо захотіти й заради цього потрудитися. Вихідні присвятіть своїй зовнішності.


Повернутися
21.01.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.