ДОСПІВАЛИСЯ ДО АМЕРИКИ!

 Пісню тернопільського гурту включили у топ-20 пісень 2015 в США

 Композиція тернопільського проекту Omodada потрапила до списку найкращих композицій 2015 року.

Рейтинг пісень опублікував американський онлайн-журнал Stereo Embers Magazine. Пісня увійшла в топ-20, складений оглядачем видання Меттом Слоаном.

У переліку кращих з’явився трек Omodada під назвою “All My Gods”. Ця пісня записана спільно з солісткою ще однієї групи з Тернополя – Tik Tu – Наталією Багрій. “По-справжньому фантастичний музичний саспенс і ангельський вокал Наталії Багрій. Тепер я буду більш пильно стежити за цим українським виконавцем”, – написав у своїй статті, присвяченій Топ-20 пісень року, Метт Слоан.

Композиція увійшла до міні-альбому Omodada “Кімнати”, який вийшов у минулому році і був згаданий в деяких топ-списках українських альбомів 2015 року.

Як каже сам автор, “Стилістично і мовно “All My Gods” вирізняється з альбому, але водночас є його незамінним завершенням.

Це епічний твір про подорож на Марс. Останнім часом я захопився життям та ідеями канадсько-американського інженера Ілона Маска. Це він генеральний директор Tesla Motors та засновник компанії SpaceX, що має на меті колонізувати Марс. Одним словом – поцікавтесь.

Вокальну партію заспівала вже згадана Наталя Багрій (Tik Tu). Труби та кларнети підкреслюють помпезність намірів авторів композиції. Нам хотілося створити атмосферну космічну картину з видом через ілюмінатор на безмежний космос, співаючи свою останню пісню в кораблі, що прямує на червону планету. Це був би ідеальний саундтрек для [телеканалу] Discovery Science.”

Omodada – проект тернопільського музиканта Лесика Драчука, відомого також як барабанщик групи Los Colorados.


Повернутися
21.01.2016
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.