ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Не розпорошуйте свій час та енергію на дрібне та швидкоплинне. Пам'ятайте, що зараз мусите багато чого встигнути і доробити. У вихідні не будьте занадто вразливі до зауважень на свою адресу.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вдалий період для кар'єрного росту. Але в якийсь момент потрібно буде забути про роботу і присвятити час родині та близьким людям. Ваша активність і діловитість не залишаться без винагороди.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Сприятливий тиждень. Поїздки обіцяють і вигоду, і нові враження, і цінний досвід. Вихідні гарні для відпочинку в товаристві близьких друзів. Завадити можуть тільки ваші впертість та імпульсивність.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся об'єктивно оцінити ситуацію, що створилася на роботі та вдома. Відкиньте геть страхи, тверезо подумайте, і ви побачите реальний вихід зі становища та досягнете швидкого успіху.

ЛЕВ (24.07-23.08. Фортуна посміхнеться вам у найбільш несподіваний момент, а це обіцяє виконання давніх, вже майже забутих мрій та бажань. Вихідні обіцяють стати емоційно насиченими і багатими на різні новини та події.

ДІВА (24.08-23.09). Будьте особливо уважні до нової інформації та розумних порад. Пильно стежте за своїми висловленнями. Не варто приймати спонтанних рішень, небажано різко що-небудь змінювати у своєму житті.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Фортуна посміхається і захищає вас у багатьох справах. Втілюйте в життя давні плани та проекти - вони мають всі шанси. Але не звалюйте на себе образу сто турбот. Вихідні проведіть з близькими та друзями.

СКОРПІОН (24.10-22.11). На роботі можливі зміни на вашу користь, причому не останню роль зіграє ваша особиста чарівність. Ділові та комерційні рішення приймайте обережно, не кваптеся хапати те, що на поверхні. Ви заслуговуєте більшого.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Будьте скромніші, не варто вимагати загальної уваги до власної персони. Проявіть доброту та милосердя до своїх близьких, покажіть їм на ділі, а не тільки на словах, як ви їх цінуєте і любите.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ваші успіхи у професійній діяльності вразять навіть вас самих. Окрилені першим успіхом, постарайтеся чітко розпланувати цей тиждень, інакше він буде надмірно хаотичним. Будьте разом з близькими та коханими у суботу.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ви зараз потрібні і на роботі, і вдома. Приємно, звичайно, почуватися цінним порадником, але згодом спитають: а що конкретно зробили ви самі? Так що вчасно розставте пріоритети на будні та вихідні.

РИБИ (20.02-20.03). Не виключено, що ваше життя круто зміниться. Настала сприятлива смуга, тож є перспектива насолодитися плодами своєї діяльності. Вихідні можуть порадувати несподіваними новинами і зустрічами.


Повернутися
12.01.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.