ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Не розпорошуйте свій час та енергію на дрібне та швидкоплинне. Пам'ятайте, що зараз мусите багато чого встигнути і доробити. У вихідні не будьте занадто вразливі до зауважень на свою адресу.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вдалий період для кар'єрного росту. Але в якийсь момент потрібно буде забути про роботу і присвятити час родині та близьким людям. Ваша активність і діловитість не залишаться без винагороди.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Сприятливий тиждень. Поїздки обіцяють і вигоду, і нові враження, і цінний досвід. Вихідні гарні для відпочинку в товаристві близьких друзів. Завадити можуть тільки ваші впертість та імпульсивність.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся об'єктивно оцінити ситуацію, що створилася на роботі та вдома. Відкиньте геть страхи, тверезо подумайте, і ви побачите реальний вихід зі становища та досягнете швидкого успіху.

ЛЕВ (24.07-23.08. Фортуна посміхнеться вам у найбільш несподіваний момент, а це обіцяє виконання давніх, вже майже забутих мрій та бажань. Вихідні обіцяють стати емоційно насиченими і багатими на різні новини та події.

ДІВА (24.08-23.09). Будьте особливо уважні до нової інформації та розумних порад. Пильно стежте за своїми висловленнями. Не варто приймати спонтанних рішень, небажано різко що-небудь змінювати у своєму житті.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Фортуна посміхається і захищає вас у багатьох справах. Втілюйте в життя давні плани та проекти - вони мають всі шанси. Але не звалюйте на себе образу сто турбот. Вихідні проведіть з близькими та друзями.

СКОРПІОН (24.10-22.11). На роботі можливі зміни на вашу користь, причому не останню роль зіграє ваша особиста чарівність. Ділові та комерційні рішення приймайте обережно, не кваптеся хапати те, що на поверхні. Ви заслуговуєте більшого.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Будьте скромніші, не варто вимагати загальної уваги до власної персони. Проявіть доброту та милосердя до своїх близьких, покажіть їм на ділі, а не тільки на словах, як ви їх цінуєте і любите.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ваші успіхи у професійній діяльності вразять навіть вас самих. Окрилені першим успіхом, постарайтеся чітко розпланувати цей тиждень, інакше він буде надмірно хаотичним. Будьте разом з близькими та коханими у суботу.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ви зараз потрібні і на роботі, і вдома. Приємно, звичайно, почуватися цінним порадником, але згодом спитають: а що конкретно зробили ви самі? Так що вчасно розставте пріоритети на будні та вихідні.

РИБИ (20.02-20.03). Не виключено, що ваше життя круто зміниться. Настала сприятлива смуга, тож є перспектива насолодитися плодами своєї діяльності. Вихідні можуть порадувати несподіваними новинами і зустрічами.


Повернутися
12.01.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...