ЧОЛОВІК З АРОМАТОМ... ПУТІНА

У Росії за парфуми з профілем президента країни просять 95 доларів. А пахне все одно дешево…

До різноманітних футболок, наліпок, чашок і матрьошок із фото Володимира Путіна додався ще й чоловічий одеколон, який напередодні Нового року з’явився в супермаркетах Москви. Щоправда, має він завуальовану назву «Лідери номер один». Втім, на модній чорній упаковці зображено лише один профіль — російського президента.

Творцем нового запаху став народжений у Білорусі парфумер Владислав Рекунов. За його словами, він передивився чимало відео з російським президентом, аби зрозуміти: який же він, запах Путіна. Як стверджують фахівці, у запаху присутні нотки чорної смородини, лимону та хвої.

Журналісти «Радіо «Свобода» вирішили провести експеримент і запропонували відвідувачам універмагу в центрі Москви безплатно побризкатися новими парфумами. Реакція була різною: одні з готовністю відгукнулися на пропозицію, інші були категорично проти, аби їх «душили Путіним». А один навіть поскаржився на якість, заявивши, що одеколон... пахне дешево. Хоча насправді ціна на нього не така вже й маленька: флакон 100 мл коштує 6 500 рублів, або 95 доларів. 


Повернутися
12.01.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...