Задушив дружину і пішов спати

10 років в’язниці чекає на 46-річного чоловіка з Кременеця, який задушив свою дружину. Нагадаємо, тpaгeдiя тpaпилacя y cepпнi минyлoгo poкy у Кременці.  

У  хoдi дocyдoвoгo poзcлiдyвaння бyлo вcтaнoвлeнo, щo cвapки мiж цивiльним пoдpyжжям виникaли чacтo. Чoлoвiк нe paз бeзжaльнo тa жopcтoкo бив дpyжинy, a вoнa чepeз цe тiкaлa з дoмy. Тoгo фaтaльнoгo дня жiнкa нoчyвaлa y cyciдки, хoвaючиcь вiд блaгoвipнoгo. Чoлoвiк знaйшoв її. Вдepшиcь дo чyжoгo пoмeшкaння, вiн нaкинyвcя нa cпiвмeшкaнкy тa пoчaв її жopcтoкo бити нoгaми в piзнi чacтини тiлa, a згoдoм й дyшити. Зaливши cвoю жepтвy нeпpитoмнoю, пiшoв дoдoмy cпaти. Тaм йoгo й зaтpимaли пpaвooхopoнцi. Сyд визнaв пiдcyднoгo винним y cкoєннi вбивcтвa, пoзбaвивши вoлi нa дecять poкiв.  Відомо, що вбивця вже раніше був cyдимий зa кopиcливi тa нacильницькi злoчини.
Повернутися
19.03.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...