Гороскоп

Овен (21.03 – 20.04)

Саме на цьому тижні вам вдасться успішно втілити мрії в реальність, а ідеї почати реалізовувати на практиці. Здійснити бажане вам допоможуть творча фантазія і неординарність мислення.

Телець (21.04 – 20.05)

Бажано уникати кардинальних змін у будь-яких сферах діяльності, позаяк наразі існуватиме високий ризик прикрих прорахунків та помилок, виправити які потім буде непросто або ж навіть неможливо.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Певні труднощі, що виникатимуть на вашому шляху, слід сприймати як випробування на міцність і рішуче налаштуватись на їх подолання – від того, наскільки успішно вам це вдасться, залежатимуть найближчі перспективи.

Рак (22.06 – 22.07)

Досить напружений, але плідний тиждень, упродовж якого ви зможете успішно впоратись із найскладнішими завданнями, в результаті чого отримати нові можливості для кар’єрного росту.

Лев (23.07 – 23.08)

Цього тижня варто максимально заручитись пильністю та уникати будь-яких сумнівних оборудок і гострих кутів у спілкуванні, позаяк ризик несподіваних матеріальних втрат чи підстав буде доволі високим.

Панна (24.08 – 22.09)

Намагаючись з усіх сил догодити оточуючим, не сподівайтесь на вдячність — вислів «не роби людям добре, бо вони тобі цього не простять» наразі може підтвердитись життєвими реаліями. Отож дбайте радше про власні прагнення та методи їх здійснення.

Терези (23.09 – 23.10)

Ближчий період буде доволі тривким і непевним. Задля уникнення зайвих непорозумінь, що можуть спровокувати конфлікт у ближчому оточенні, старайтесь максимально контролювати свої вчинки та висловлювання.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Події цього тижня будуть досить суперечливими, отож вам знадобляться неабиякі зусилля і мудрість, щоб скерувати ситуацію в потрібне вам русло. Щоб уникнути підступів недоброзичливців, не оприлюднюйте усіх деталей своїх планів.

Стрілець (23.11 – 21.12)

На цьому тижні ви можете виявитись заручником непростих ситуацій як у сфері особистих стосунків, так і у фінансових справах. У пошуку оптимального виходу з кожної з них покладайтесь на інтуїцію.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Доволі насичений і активний тиждень. Вам вдасться успішно впоратись із багатьма важливими справами, якщо зумієте раціонально розподілити сили, час та реальні можливості.

Водолій (21.01 – 19.02)

Не завантажуйте себе чужими справами, та й своїх трохи відкладіть: прагнення усюди встигнути і з усім упоратись може спричинити тільки виснаження і нервове роздратування. Беріться тільки за те, що реально зможете зробити.

Риби (20.02 – 20.03)

Оптимізм дозволить вам впоратися з будь-якою проблемою поточного тижня. Практично усі дні вас супроводжуватиме прихильність Фортуни, що дозволить віртуозно здолати будь-які перешкоди.

 

Повернутися
12.03.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...