Гороскоп

Овен (21.03 – 20.04)

Саме на цьому тижні вам вдасться успішно втілити мрії в реальність, а ідеї почати реалізовувати на практиці. Здійснити бажане вам допоможуть творча фантазія і неординарність мислення.

Телець (21.04 – 20.05)

Бажано уникати кардинальних змін у будь-яких сферах діяльності, позаяк наразі існуватиме високий ризик прикрих прорахунків та помилок, виправити які потім буде непросто або ж навіть неможливо.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Певні труднощі, що виникатимуть на вашому шляху, слід сприймати як випробування на міцність і рішуче налаштуватись на їх подолання – від того, наскільки успішно вам це вдасться, залежатимуть найближчі перспективи.

Рак (22.06 – 22.07)

Досить напружений, але плідний тиждень, упродовж якого ви зможете успішно впоратись із найскладнішими завданнями, в результаті чого отримати нові можливості для кар’єрного росту.

Лев (23.07 – 23.08)

Цього тижня варто максимально заручитись пильністю та уникати будь-яких сумнівних оборудок і гострих кутів у спілкуванні, позаяк ризик несподіваних матеріальних втрат чи підстав буде доволі високим.

Панна (24.08 – 22.09)

Намагаючись з усіх сил догодити оточуючим, не сподівайтесь на вдячність — вислів «не роби людям добре, бо вони тобі цього не простять» наразі може підтвердитись життєвими реаліями. Отож дбайте радше про власні прагнення та методи їх здійснення.

Терези (23.09 – 23.10)

Ближчий період буде доволі тривким і непевним. Задля уникнення зайвих непорозумінь, що можуть спровокувати конфлікт у ближчому оточенні, старайтесь максимально контролювати свої вчинки та висловлювання.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Події цього тижня будуть досить суперечливими, отож вам знадобляться неабиякі зусилля і мудрість, щоб скерувати ситуацію в потрібне вам русло. Щоб уникнути підступів недоброзичливців, не оприлюднюйте усіх деталей своїх планів.

Стрілець (23.11 – 21.12)

На цьому тижні ви можете виявитись заручником непростих ситуацій як у сфері особистих стосунків, так і у фінансових справах. У пошуку оптимального виходу з кожної з них покладайтесь на інтуїцію.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Доволі насичений і активний тиждень. Вам вдасться успішно впоратись із багатьма важливими справами, якщо зумієте раціонально розподілити сили, час та реальні можливості.

Водолій (21.01 – 19.02)

Не завантажуйте себе чужими справами, та й своїх трохи відкладіть: прагнення усюди встигнути і з усім упоратись може спричинити тільки виснаження і нервове роздратування. Беріться тільки за те, що реально зможете зробити.

Риби (20.02 – 20.03)

Оптимізм дозволить вам впоратися з будь-якою проблемою поточного тижня. Практично усі дні вас супроводжуватиме прихильність Фортуни, що дозволить віртуозно здолати будь-які перешкоди.

 

Повернутися
12.03.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.