ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Насичений найрізноманітнішими справами та приємними клопотами період. Постарайтеся все встигнути і не впадати у крайнощі. У вихідні доведеться більше часу приділити спілкуванню з родичами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Можливі несподівані зміни. Мусите добре постаратись, щоб утримати ситуацію на роботі чи в навчанні під контролем. А все через зайву емоційність. Вихідні обіцяють підняти настрій.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Варто сподіватися на ріст матеріального добробуту. Не відмовляйтеся від старих традицій - вони можуть дати вам відчуття стабільності. Вихідні сприятливі для особистого життя.

РАК (22.06-23.07). Спробуйте привести у відповідність далекоглядні плани зі своїми силами та можливостями. У вихідні з'явиться час на домашні справи, і ви швиденько впораєтеся навіть з п'ятирічними проблемами.

ЛЕВ (24.07-23.08). Активний період. Підвищиться загальний тонус і покращиться настрій. А успіх у кар'єрі буде залежати від зацікавленості в результаті та готовності проявити ініціативу. Вихідні проведіть пристойно.

ДІВА (24.08-23.09). Вам можуть запропонувати нову цікаву та вигідну роботу. А от від деяких романтичних пропозицій можна й відмовитися. Орієнтуйтеся за ситуацією.І не ганяйтесь за двома зайцями!

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Варто займатися тільки давно розпочатими справами, які вимагають продовження і завершення. Кардинальних змін поки що затівати не варто. У вільний час більше гуляйте, спілкуйтесь з дітьми.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Тиждень швидко промайне за роботою та домашніми турботами. Постарайтеся вирішити їх швидше, щоб приділити більше часу собі та коханій людині. Вихідні проведіть у дружньому колі.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На вас чекають помітні зміни у відносинах з колегами, будьте готові до колективної роботи. Постарайтеся не зіпсувати стосунки з друзями та рідними. Зберігайте спокій, не дайте втягнути себе у сварку.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам просто необхідно озброїтися фантазією та творчо реалізувати свої задуми, бо стандартні рішення вже не працюють. Не забувайте про родичів та старих друзів, подзвоніть, напросіться до них у гості.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Більш-менш нормальний тиждень. Можете розраховувати на допомогу від впливових знайомих або підтримку коханої людини. У вихідні займіться покупками, подарунками та прибиранням.

РИБИ (20.02-20.03). Не хвилюйтеся, якщо ваші плани втілюються з точністю до навпаки. Спробуйте використати сформовану ситуацію собі на благо. Через зайву заглибленість у себе можете пропустити щось важливе.


Повернутися
27.12.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.