ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Насичений найрізноманітнішими справами та приємними клопотами період. Постарайтеся все встигнути і не впадати у крайнощі. У вихідні доведеться більше часу приділити спілкуванню з родичами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Можливі несподівані зміни. Мусите добре постаратись, щоб утримати ситуацію на роботі чи в навчанні під контролем. А все через зайву емоційність. Вихідні обіцяють підняти настрій.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Варто сподіватися на ріст матеріального добробуту. Не відмовляйтеся від старих традицій - вони можуть дати вам відчуття стабільності. Вихідні сприятливі для особистого життя.

РАК (22.06-23.07). Спробуйте привести у відповідність далекоглядні плани зі своїми силами та можливостями. У вихідні з'явиться час на домашні справи, і ви швиденько впораєтеся навіть з п'ятирічними проблемами.

ЛЕВ (24.07-23.08). Активний період. Підвищиться загальний тонус і покращиться настрій. А успіх у кар'єрі буде залежати від зацікавленості в результаті та готовності проявити ініціативу. Вихідні проведіть пристойно.

ДІВА (24.08-23.09). Вам можуть запропонувати нову цікаву та вигідну роботу. А от від деяких романтичних пропозицій можна й відмовитися. Орієнтуйтеся за ситуацією.І не ганяйтесь за двома зайцями!

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Варто займатися тільки давно розпочатими справами, які вимагають продовження і завершення. Кардинальних змін поки що затівати не варто. У вільний час більше гуляйте, спілкуйтесь з дітьми.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Тиждень швидко промайне за роботою та домашніми турботами. Постарайтеся вирішити їх швидше, щоб приділити більше часу собі та коханій людині. Вихідні проведіть у дружньому колі.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На вас чекають помітні зміни у відносинах з колегами, будьте готові до колективної роботи. Постарайтеся не зіпсувати стосунки з друзями та рідними. Зберігайте спокій, не дайте втягнути себе у сварку.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам просто необхідно озброїтися фантазією та творчо реалізувати свої задуми, бо стандартні рішення вже не працюють. Не забувайте про родичів та старих друзів, подзвоніть, напросіться до них у гості.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Більш-менш нормальний тиждень. Можете розраховувати на допомогу від впливових знайомих або підтримку коханої людини. У вихідні займіться покупками, подарунками та прибиранням.

РИБИ (20.02-20.03). Не хвилюйтеся, якщо ваші плани втілюються з точністю до навпаки. Спробуйте використати сформовану ситуацію собі на благо. Через зайву заглибленість у себе можете пропустити щось важливе.


Повернутися
27.12.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...