ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Цього тижня де тільки зможете, будьте уважні та обережні. Беріться тільки за реальні справи, не потрібно створювати метушню та видимість роботи. У вихідні подбайте про найближчих людей та дітей.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Непростий тиждень. Щоб втриматися на плаву і заробити гроші, потрібні нові ідеї, знання, нестандартні рішення. Постарайтеся не спровокувати конфлікт. Вихідні принесуть зустрічі з друзями.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вирішальний період для вашої ділової та професійної кар'єри і відносин з начальством та впливовими людьми. Покажіть себе на найвищому рівні. А вихідні проведіть разом з коханою людиною.

РАК (22.06-23.07). Цього тижня максимум уваги приділіть повсякденним справам і звичним обов'язками. Не відкладайте на потім важливу розмову з дітьми або батьками, вирішення сімейних та побутових проблем.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви як ніколи впевнені у своїх силах і правоті. І все ж обережніше з висловленнями, не варто проявляти впертість і тиснути на співрозмовників. Вихідні проведіть активно, не пропустіть нові можливості.

ДІВА (24.08-23.09). Варто серйозно задуматися про майбутнє. Постарайтеся бути уважнішими з близькими та рідними людьми - вони потребують вашої підтримки. Нічого нікому не обіцяйте – потім буде дуже незручно.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Відкриєте для себе нові сфери діяльності, познайомитеся з людьми, які в майбутньому стануть для вас партнерами і друзями. Однак це потребує додаткових зусиль і врахування думки оточуючих.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Зайві рухи лише виснажать і заплутають. Побережіть здоров'я, спілкуйтеся тільки з тими, хто вам приємний і не використовує вас. Зате з фінансами покращення, можна чекати на гарний подарунок.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Настав час задуматися про найближче майбутнє. Якщо прагнете справити враження на колег і начальство, будьте пунктуальні та уважні. На особистому фронті все за стратегічним планом.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Гарний час для реалізації нових ідей і сміливих проектів. Несподівана цікава зустріч може мати розвиток аж вигідних угод чи навіть одруження. У вихідні не відволікайтеся на інтриги та плітки.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ваші бажання й задуми будуть здійснюватися, якщо це не суперечитиме інтересам інших людей. Постарайтеся вчасно виправляти допущені вами помилки. Корисно зменшити швидкість у неділю.

РИБИ (20.02-20.03). Навіть якщо більшість планів доведеться докорінно переглянути, потрібно йти до своєї мети. У вихідні зверніть увагу на побутові дрібниці та дрібні поломки.


Повернутися
17.12.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.