ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Цього тижня де тільки зможете, будьте уважні та обережні. Беріться тільки за реальні справи, не потрібно створювати метушню та видимість роботи. У вихідні подбайте про найближчих людей та дітей.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Непростий тиждень. Щоб втриматися на плаву і заробити гроші, потрібні нові ідеї, знання, нестандартні рішення. Постарайтеся не спровокувати конфлікт. Вихідні принесуть зустрічі з друзями.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вирішальний період для вашої ділової та професійної кар'єри і відносин з начальством та впливовими людьми. Покажіть себе на найвищому рівні. А вихідні проведіть разом з коханою людиною.

РАК (22.06-23.07). Цього тижня максимум уваги приділіть повсякденним справам і звичним обов'язками. Не відкладайте на потім важливу розмову з дітьми або батьками, вирішення сімейних та побутових проблем.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви як ніколи впевнені у своїх силах і правоті. І все ж обережніше з висловленнями, не варто проявляти впертість і тиснути на співрозмовників. Вихідні проведіть активно, не пропустіть нові можливості.

ДІВА (24.08-23.09). Варто серйозно задуматися про майбутнє. Постарайтеся бути уважнішими з близькими та рідними людьми - вони потребують вашої підтримки. Нічого нікому не обіцяйте – потім буде дуже незручно.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Відкриєте для себе нові сфери діяльності, познайомитеся з людьми, які в майбутньому стануть для вас партнерами і друзями. Однак це потребує додаткових зусиль і врахування думки оточуючих.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Зайві рухи лише виснажать і заплутають. Побережіть здоров'я, спілкуйтеся тільки з тими, хто вам приємний і не використовує вас. Зате з фінансами покращення, можна чекати на гарний подарунок.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Настав час задуматися про найближче майбутнє. Якщо прагнете справити враження на колег і начальство, будьте пунктуальні та уважні. На особистому фронті все за стратегічним планом.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Гарний час для реалізації нових ідей і сміливих проектів. Несподівана цікава зустріч може мати розвиток аж вигідних угод чи навіть одруження. У вихідні не відволікайтеся на інтриги та плітки.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ваші бажання й задуми будуть здійснюватися, якщо це не суперечитиме інтересам інших людей. Постарайтеся вчасно виправляти допущені вами помилки. Корисно зменшити швидкість у неділю.

РИБИ (20.02-20.03). Навіть якщо більшість планів доведеться докорінно переглянути, потрібно йти до своєї мети. У вихідні зверніть увагу на побутові дрібниці та дрібні поломки.


Повернутися
17.12.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...