ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Доведеться взяти на себе керівництво і на роботі, і в сімейному житті. Однак перш, ніж братися за справу, обміркуйте все до дрібниць. Якщо дозволить погода, вихідні присвятіть відпочинку на природі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Практично всі ваші задуми здійсненні. Але не діліться поки ні з ким своїми ідеями та особистими планами. Дочекайтесь змін у зовнішніх обставинах, а потім інтуїція підкаже, коли можна починати діяти.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Запорука успіху – більш серйозне ставлення до життя і свого оточення. Спробуйте реально розраховувати свої сили, перевантаження можуть несприятливо відбитися на здоров'ї та настрої.

РАК (22.06-23.07). Можливі нерозуміння та конфліктні ситуації з колегами, близькими та коханими. Будьте готові до того, що обраний вами напрямок доведеться змінити на протилежний. Вихідні проведіть з друзями та дітьми.

ЛЕВ (24.07-23.08). Спробуйте викинути з голови все, що не сприяє вашому розвитку. Від очищення ви тільки виграєте. У вихідні спробуйте ще раз переглянути свої погляди на життя та ставлення до деяких знайомих.

ДІВА (24.08-23.09). Бажано нічого нового не починати, краще підбити підсумки, проаналізувати, що вже вдалося, а що тільки потрібно зробити. Оптимізм і спокій допоможуть легко впоратися з сімейними проблемами.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Зберігайте внутрішню рівновагу і контролюйте свої емоції. Постарайтесь до вихідних виправити помилки у професійній сфері та в особистому житті, поки є можливість зробити це швидко й непомітно.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Бадьорий, позитивний настрій не покине вас і цього тижня. І все ж не забувайте про здоров`я та періодично відпочивайте від проблем і суєти. У вихідні порадують своїми успіхами кохані, учні та діти.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ситуація, що складеться на цьому тижні, може спровокувати вас на серйозну суперечку з колегами або друзями. Постарайтеся по-філософському поставитися до проблеми чи навіть перевести все на жарт.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не надто вдалий час для кар’єри. Керівництву може не сподобатися ваша зухвалість та зайнятість не тими справами в робочий час. Зате в родині відновиться атмосфера довіри та взаєморозуміння.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Не варто починати нічого нового, майте терпіння. Краще займіться повсякденними справами, а їх нагромадилася ціла купа. Не піддавайтеся апатії, інакше вам не бачити бажаних результатів.

РИБИ (20.02-20.03). Суттєво підвищиться ваша спостережливість, загостриться інтуїція, використайте це на свою користь. Фізичні та нервові навантаження знизьте до розумного мінімуму. У вихідні на вас чекає багато розмов та емоцій.


Повернутися
13.12.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...