ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Доведеться взяти на себе керівництво і на роботі, і в сімейному житті. Однак перш, ніж братися за справу, обміркуйте все до дрібниць. Якщо дозволить погода, вихідні присвятіть відпочинку на природі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Практично всі ваші задуми здійсненні. Але не діліться поки ні з ким своїми ідеями та особистими планами. Дочекайтесь змін у зовнішніх обставинах, а потім інтуїція підкаже, коли можна починати діяти.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Запорука успіху – більш серйозне ставлення до життя і свого оточення. Спробуйте реально розраховувати свої сили, перевантаження можуть несприятливо відбитися на здоров'ї та настрої.

РАК (22.06-23.07). Можливі нерозуміння та конфліктні ситуації з колегами, близькими та коханими. Будьте готові до того, що обраний вами напрямок доведеться змінити на протилежний. Вихідні проведіть з друзями та дітьми.

ЛЕВ (24.07-23.08). Спробуйте викинути з голови все, що не сприяє вашому розвитку. Від очищення ви тільки виграєте. У вихідні спробуйте ще раз переглянути свої погляди на життя та ставлення до деяких знайомих.

ДІВА (24.08-23.09). Бажано нічого нового не починати, краще підбити підсумки, проаналізувати, що вже вдалося, а що тільки потрібно зробити. Оптимізм і спокій допоможуть легко впоратися з сімейними проблемами.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Зберігайте внутрішню рівновагу і контролюйте свої емоції. Постарайтесь до вихідних виправити помилки у професійній сфері та в особистому житті, поки є можливість зробити це швидко й непомітно.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Бадьорий, позитивний настрій не покине вас і цього тижня. І все ж не забувайте про здоров`я та періодично відпочивайте від проблем і суєти. У вихідні порадують своїми успіхами кохані, учні та діти.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ситуація, що складеться на цьому тижні, може спровокувати вас на серйозну суперечку з колегами або друзями. Постарайтеся по-філософському поставитися до проблеми чи навіть перевести все на жарт.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не надто вдалий час для кар’єри. Керівництву може не сподобатися ваша зухвалість та зайнятість не тими справами в робочий час. Зате в родині відновиться атмосфера довіри та взаєморозуміння.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Не варто починати нічого нового, майте терпіння. Краще займіться повсякденними справами, а їх нагромадилася ціла купа. Не піддавайтеся апатії, інакше вам не бачити бажаних результатів.

РИБИ (20.02-20.03). Суттєво підвищиться ваша спостережливість, загостриться інтуїція, використайте це на свою користь. Фізичні та нервові навантаження знизьте до розумного мінімуму. У вихідні на вас чекає багато розмов та емоцій.


Повернутися
13.12.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.