Знову «Голос…» знову тернополянин!

Ну й щастить же тернополянам у «Голосі країни»! Ще не відпекли долоні тим, хто аплодував нашому Ромчику Сасанчину із Заліщицького району — переможцю проекту «Голос. Діти», як уже інший наш земляк «порвав» журі, зумівши розвернути до себе усі чотири тренерські крісла! 18-річний тернополянин Андрій Горбатюк розкішним виконанням пісні  «It’s а Man’s Man’s Man’s World» привернув увагу чотирьох тренерів телешоу, проте за наставника наш земляк обрав Святослава Вакарчука. А посприяли цьому маленькі «підопічні» Андрія, які, власне, і «витягнули» його на проект… Проте про все по порядку. Спершу  давайте знайомитися.

«Доброго дня, мене звати Андрій, я студент-філософ, а також викладаю англійську мову маленьким діткам», — розповідає про себе хлопець. Андрію лише 18, але після закінчення школи він відразу пішов  працювати, щоб допомогти матері. «Моя мама уже шість років у Лондоні, де працює кухарем, офіціантом, усім, ким потрібно… Коли вона сказала, що збирається до Англії, я уже був досить дорослим, і усе розумів: що в країні складна ситуація, що мамі потрібно заробляти гроші, адже вона у мене одна, батька немає… І я сказав собі: «Андрію, після закінчення школи ти повинен знайти собі роботу, щоб допомагати мамі…»  Так я став навчати діток англійської. На наших заняттях ми часто співаємо, я граю на гітарі і сам складаю для них пісні. І от якось моя учениця підійшла до мене і запитала, чому я ще не на «Голосі  країни»… І пішло-поїхало. Усі мої учні безапеляційно заявили мені, що вони «відряджають» мене на проект і не послухатися їх я просто не маю права…  І я вирішив: а чому би й ні? Моя мама дивиться кожен сезон «Голосу країни», і неодноразово заохочувала мене взяти участь у шоу… Хай для неї це стане приємним сюрпризом. Покажу все що я можу, все, на що здатен…»

А далі було розкошування голосу. Такого, що не міг залишити байдужим нікого. І цілком закономірно повернулися до Андрія усі чотири судді і давай навперебій вмовляти його приєднатися до своїх команд. Отож, у боротьбі за перемогу у найголосистішому шоу країни Андрієві відтепер допомагатиме Святослав Вакарчук.  А ми триматимемо кулаки…
Повернутися
12.03.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.