ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Менше думайте про майбутні життєві поразки, будьте оптимістом. Спробуйте спочатку добути якомога більше інформації, а потім вже рішуче дійте. Тоді ваші авторитет і репутацію ніхто не піддасть сумніву.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Зберігайте спокій і впевненість - і все у вас вийде так, як ви хочете. Довіряйте своїй інтуїції та вмінню спокійно аналізувати ситуацію. На вихідні не плануйте нічого серйозного, просто відпочиньте.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На вас чекає багато успішних справ, спілкування і розваг. Підбадьорять цікаві новини та перспективні знайомства. Рівномірно розподіляйте свою енергію. Суботу присвятіть обновкам.

РАК (22.06-23.07). У вашому житті настає світла смуга. Час показати себе та свої здібності. Прислухайтеся до своєї інтуїції, намагайтеся контролювати свої емоції та не сперечатися з колегами з виробничих питань.

ЛЕВ (24.07-23.08). Якщо хочете змінити роботу, настав час телефонувати й розсилати своє резюме. Будьте сміливіші в особистому житті, але пам'ятайте про розсудливість. Знайдіть час і для домашніх справ.

ДІВА (24.08-23.09). На вас чекає ціла круговерть різних важливих справ, у яку після певного застою ви зануритеся з превеликим задоволенням. Вдасться зав'язати цікаві знайомства, життя буде радувати вас.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Грандіозних успіхів на роботі поки не передбачається. Зате важливо чітко і вчасно виконувати всі вказівки керівництва. Вихідні – саме час прогулятися по магазинах і сходити в гості.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви легко і ефектно впораєтеся з усіма справами і турботами. Імовірні романтичні переживання, зустрічі з цікавими людьми і можливість поєднати приємне з корисним. А вихідні присвятіть дому та сім'ї.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Зосередьтесь на питаннях, пов'язаних з роботою чи навчанням. В особистому житті можливі невеликі конфлікти та нерозуміння, однак ви з усім упораєтеся. Вихідні сприятливі для поїздок і подорожей.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ваш успіх залежить від того, чи зможете ви перебороти свою інертність і проявити ініціативу у важливих справах. Допомога друзів і близьких людей порадує вас, адже вона прийде дуже вчасно.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Постарайтеся не засмучуватися у хвилини застою, інакше ризикуєте не помітити посмішки фортуни. Подумайте про самоосвіту. Запропонуйте своїм близьким підтримку та допомогу.

РИБИ (20.02-20.03). Ваші мрії та фантазії можуть завести вас досить далеко від реальності. А це може зашкодити кар'єрі та фінансам. Події, які можуть відбутися з вами, вимагатимуть відкинути сумніви та комплекси і діяти рішуче.


Повернутися
04.12.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...