ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Менше думайте про майбутні життєві поразки, будьте оптимістом. Спробуйте спочатку добути якомога більше інформації, а потім вже рішуче дійте. Тоді ваші авторитет і репутацію ніхто не піддасть сумніву.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Зберігайте спокій і впевненість - і все у вас вийде так, як ви хочете. Довіряйте своїй інтуїції та вмінню спокійно аналізувати ситуацію. На вихідні не плануйте нічого серйозного, просто відпочиньте.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На вас чекає багато успішних справ, спілкування і розваг. Підбадьорять цікаві новини та перспективні знайомства. Рівномірно розподіляйте свою енергію. Суботу присвятіть обновкам.

РАК (22.06-23.07). У вашому житті настає світла смуга. Час показати себе та свої здібності. Прислухайтеся до своєї інтуїції, намагайтеся контролювати свої емоції та не сперечатися з колегами з виробничих питань.

ЛЕВ (24.07-23.08). Якщо хочете змінити роботу, настав час телефонувати й розсилати своє резюме. Будьте сміливіші в особистому житті, але пам'ятайте про розсудливість. Знайдіть час і для домашніх справ.

ДІВА (24.08-23.09). На вас чекає ціла круговерть різних важливих справ, у яку після певного застою ви зануритеся з превеликим задоволенням. Вдасться зав'язати цікаві знайомства, життя буде радувати вас.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Грандіозних успіхів на роботі поки не передбачається. Зате важливо чітко і вчасно виконувати всі вказівки керівництва. Вихідні – саме час прогулятися по магазинах і сходити в гості.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви легко і ефектно впораєтеся з усіма справами і турботами. Імовірні романтичні переживання, зустрічі з цікавими людьми і можливість поєднати приємне з корисним. А вихідні присвятіть дому та сім'ї.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Зосередьтесь на питаннях, пов'язаних з роботою чи навчанням. В особистому житті можливі невеликі конфлікти та нерозуміння, однак ви з усім упораєтеся. Вихідні сприятливі для поїздок і подорожей.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ваш успіх залежить від того, чи зможете ви перебороти свою інертність і проявити ініціативу у важливих справах. Допомога друзів і близьких людей порадує вас, адже вона прийде дуже вчасно.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Постарайтеся не засмучуватися у хвилини застою, інакше ризикуєте не помітити посмішки фортуни. Подумайте про самоосвіту. Запропонуйте своїм близьким підтримку та допомогу.

РИБИ (20.02-20.03). Ваші мрії та фантазії можуть завести вас досить далеко від реальності. А це може зашкодити кар'єрі та фінансам. Події, які можуть відбутися з вами, вимагатимуть відкинути сумніви та комплекси і діяти рішуче.


Повернутися
04.12.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.