МИКОЛАЙ, МИКОЛАЙ, В БУЧАЧ ТИ ЗАВІТАЙ…

Схоже, що цьооріч у Бучачі варто очікувати особливих подарунків від святого Миколая. Адже нещодавно у місті, пише ternopilinfo.com, відкрилася фабрика святого Миколая.   

Ініціатори разом із майбутніми помічниками спершу помолились, дякуючи та просячи в Бога благословення на добру справу. Далі організатори розповіли майбутнім помічникам все про акцію «Миколай про тебе не забуде» (їхні обов’язки, роботу, яку необхідно виконувати упродовж усього часу).

О 15 годині отець Володимир Гнилиця відправив молебень і провів науку щодо доброго початку благої справи.

Також, на відкритті був присутній голова районної ради Віталій Йосипович Фреяк, адже саме він сприяв тому, що було зроблено ремонт Фабрики. Він висловив надію на те, що молодіжні організаціі будуть охоче і з великою наполегливістю працювати у цьому приміщенні.

Наприкінці отець покропив усіх присутніх свяченою водою і поблагословив.

Атмосфера на Фабриці була дуже теплою, всі залишились задоволеними і сповненими наснагою до нових звершень.


Повернутися
04.12.2015
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...