ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Можуть з'явитися нові цікаві ідеї, які захоплять вас. На роботі постарайтеся проявити себе з найкращого боку, начальство за вами спостерігає. Також вдасться реалізувати давні мрії, що стосуються особистого щастя.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Покажіть себе на роботі й у навчанні. Постарайтесь приймати самостійні рішення, не озираючись на начальство та колег. Суботу-неділю проведіть у тісному родинному колі, приділіть увагу дому та дітям.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Успіх залежить від того, наскільки ретельно продумаєте всі варіанти розвитку подій. Інтуїція не підведе. Ваша життєрадісність і оптимізм сподобаються багатьом і сприятимуть росту вашої популярності.

РАК (22.06-23.07). Навіть у проблемах і випробуваннях можна знайти щось корисне для себе, просто спостерігаючи за розвитком подій. Однак вплутуватись у чужі інтриги та конфлікти не рекомендується.

ЛЕВ (24.07-23.08). Вдалий період для початку нових і важливих справ. Однак остерігайтеся швидких рішень, будьте стриманіші у прояві емоцій і не розповідайте про себе занадто багато. У вихідні не зашкодять свіжі враження чи поїздки.

ДІВА (24.08-23.09). На роботі можете самі собі зашкодити, провокуючи якісь конфліктні ситуації. Суботу-неділю проведіть у теплій компанії друзів або подруг. І не діставайте домашніх своїми критичними зауваженнями.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). На вашому шляху можуть виникнути перешкоди, але ви успішно їх подолаєте і швидко про них забудете. Зараз ви сповнені сил та ентузіазму втілити в життя якийсь грандіозний проект. Про всяк випадок будьте скромніші та стриманіші.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Сприятливий період ділової та творчої активності допоможе розкрити ваш творчий потенціал і реалізувати давно задумані плани. Вихідні постарайтеся провести в спокійній обстановці, просто побудьте на самоті.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Поки що відпочивайте, накопичуйте знання та сили - от-от почнеться стрімкий зліт активності та приплив нової життєвої енергії. У вихідні не забудьте про старих добрих друзів. Нагадають про себе і діти.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Цього тижня ви дістанете кого завгодно. Будьте доброзичливі й хоч трохи поблажливі до оточуючих, не чіпляйтеся до дрібниць. У вихідні ваші бажання можуть розійтися з можливостями.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Чи буде цей тиждень нудним та рутинних, залежить від вас самих. Не пропустіть нову цікаву пропозицію. Вище голову! Використайте свій авторитет і чарівність для досягнення своєї мрії. І не забудьте відпочити у вихідні.

РИБИ (20.02-20.03). Наближається світла смуга у вашому житті. Нарешті вдасться покінчити зі старими проблемами і взятися за щось нове і перспективне. До речі, саме час позбутися шкідливих звичок та всякого старого мотлоху.


Повернутися
28.11.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...