ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Можуть з'явитися нові цікаві ідеї, які захоплять вас. На роботі постарайтеся проявити себе з найкращого боку, начальство за вами спостерігає. Також вдасться реалізувати давні мрії, що стосуються особистого щастя.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Покажіть себе на роботі й у навчанні. Постарайтесь приймати самостійні рішення, не озираючись на начальство та колег. Суботу-неділю проведіть у тісному родинному колі, приділіть увагу дому та дітям.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Успіх залежить від того, наскільки ретельно продумаєте всі варіанти розвитку подій. Інтуїція не підведе. Ваша життєрадісність і оптимізм сподобаються багатьом і сприятимуть росту вашої популярності.

РАК (22.06-23.07). Навіть у проблемах і випробуваннях можна знайти щось корисне для себе, просто спостерігаючи за розвитком подій. Однак вплутуватись у чужі інтриги та конфлікти не рекомендується.

ЛЕВ (24.07-23.08). Вдалий період для початку нових і важливих справ. Однак остерігайтеся швидких рішень, будьте стриманіші у прояві емоцій і не розповідайте про себе занадто багато. У вихідні не зашкодять свіжі враження чи поїздки.

ДІВА (24.08-23.09). На роботі можете самі собі зашкодити, провокуючи якісь конфліктні ситуації. Суботу-неділю проведіть у теплій компанії друзів або подруг. І не діставайте домашніх своїми критичними зауваженнями.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). На вашому шляху можуть виникнути перешкоди, але ви успішно їх подолаєте і швидко про них забудете. Зараз ви сповнені сил та ентузіазму втілити в життя якийсь грандіозний проект. Про всяк випадок будьте скромніші та стриманіші.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Сприятливий період ділової та творчої активності допоможе розкрити ваш творчий потенціал і реалізувати давно задумані плани. Вихідні постарайтеся провести в спокійній обстановці, просто побудьте на самоті.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Поки що відпочивайте, накопичуйте знання та сили - от-от почнеться стрімкий зліт активності та приплив нової життєвої енергії. У вихідні не забудьте про старих добрих друзів. Нагадають про себе і діти.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Цього тижня ви дістанете кого завгодно. Будьте доброзичливі й хоч трохи поблажливі до оточуючих, не чіпляйтеся до дрібниць. У вихідні ваші бажання можуть розійтися з можливостями.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Чи буде цей тиждень нудним та рутинних, залежить від вас самих. Не пропустіть нову цікаву пропозицію. Вище голову! Використайте свій авторитет і чарівність для досягнення своєї мрії. І не забудьте відпочити у вихідні.

РИБИ (20.02-20.03). Наближається світла смуга у вашому житті. Нарешті вдасться покінчити зі старими проблемами і взятися за щось нове і перспективне. До речі, саме час позбутися шкідливих звичок та всякого старого мотлоху.


Повернутися
28.11.2015
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.