Бучацького підприємця обікрав франківський «гастролер»

Бучацького підприємця обікрав гастролер з Франківщини, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Так, співробітники Бучацького райвідділу міліції підозрюють 25-річного жителя сусідньої області у вчиненні крадіжки з магазину автозапчастин. Зловмисник поцупив товару на загальну суму майже 5 тисяч гривень.

Із заявою про крадіжку із магазину до працівників районного відділу міліції звернувся власник. Камера відеоспостереження, встановлена у крамниці, допомогла встановити особу злодія. Підозрюваний – 25-річний житель Івано-Франківщини, зізнався у крадіжці. Розповів, що через Інтернет знайшов автомагазин у Бучачі, де продавали необхідні деталі до його транспортного засобу. Приїхавши за товаром, зміг відволікти увагу продавців і викрасти з крамниці автозапчастини. Нечистому на руку «купцю», якого уже  повторно «засікають» на крадіжці, «світить» обмеження волі на строк до п’яти років.
Повернутися
12.03.2015
Категорія: Кримінал
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Незалежність нашої країни складається із нас, наших життів, наших вчинків і наших рішень. Незалежність це не дань і навіть не день. Не парад і не пишне свято.  Її можна порівняти хіба з повітрям – по справжньому незалежність можна відчути тільки тоді, коли її бракує, коли вони зникає або її у вас відбирають. Українці знають ціну незалежності.  Останні чотири роки ми засвоювали цей урок.

    Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля". Сьогодні. Через бруд, кров, піт, мозолі, могили... Зрештою, останні чотири роки – це лише верхівка «айсберга», з яким ми зіткнулися. Насправді ми двадцять сьомий рік перебудовуємо на нормальний будинок «казарму», споруджену радянськими архітекторами-деміургами. Вони, незалежно від задуму, вміли будувати тільки казарми…  Хмара пилу від нашого «будівництва» осідала довгі роки, заступаючи нам зір, і аж тепер простір довкола потрохи розвиднюється.  Стало видно людей, які відстоюють, впроваджують нове, підтримують, формують, будують, ризикують, не мовчать, не падають духом і не дають іншим, групуються, тягнуть гуртом, вірять… Разом ми збудували власну державу. Тепер треба поліпшувати її якість.