“МАМИ НАЗІРКА» РОМАНА САСАНЧИНА

Юний співак  з Тернопільщини випустив перший кліп на пісню Тіни Кароль

  Переможець проекту «Голос. Діти», юний соловейко  Роман Сасанчин презентував новий кліп, який подарував йому канал «1+1». Музику до пісні «Мамина зірка» написала для нього зіркова наставниця Тіна Кароль.  Зйомки кліпу пройшли у рідному селі Садки, де народився хлопчик, та на Київщині. 

  Ролик має назву «Мамина зірка». Пісню-присвяту улюбленій матусі Ромчик записав раніше, а кліп у мережі з’явився тільки днями на офіційному каналі Тіни Кароль в YouTube. Нагадаємо, співачка є продюсером талановитого хлопчика.

 Слова «Маминої зірки» написав Микола Бровченко , музику - Тіна Кароль. Режисер кліпу Максим Делієргієв. У головній ролі знявся сам Ромчик. За сюжетом ролику маленький співак мандрує мальовничим селом на велосипеді та споглядає на небо, де яскраво сяє його «мамина» зірка.

Нині Роман, що став уже улюбленцем усієї України, продовжує навчання у Львівській музичній школі для обдарованих дітей при консерваторії, а також активно гастролює.


Повернутися
17.10.2015
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...