ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Саме час навести лад у своїх думках і перестати бажати неможливого. Можна розраховувати на успіх, але тільки за умови, що й самі докладете зусиль, щоб домогтися мети. У вихідні варто взяти на себе головну роль у сімейних питаннях.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Постарайтеся не чіплятися до людей, які вас оточують, їх дрібні промахи - це не привід влаштовувати скандал. Захочете змін, звільнитися від усього, що вас тримає на місці і тягне назад. У п'ятницю постарайтеся створити собі гарний настрій.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Зараз бажано не сперечатися і не конфліктувати зі старшими та сильнішими. Зорі будуть прихильні до просування у діловій та творчій кар'єрі. Подорожі у вихідні подарують неймовірні враження, ви довідаєтеся багато нового та цікавого.

РАК (22.06-23.07). Основними подіями цього тижня можуть стати справи, пов'язані з родиною і житлом. Вас можуть відвідати нові гарні ідеї – спробуйте їх здійснити. Ви з легкістю зможете усунути практично будь-який конфлікт. У вихідні відвідайте друзів і близьких.

ЛЕВ (24.07-23.08). Навіть не пробуйте форсувати події. Просто не звертайте на них уваги - тоді труднощі зникнуть самі по собі. З'явиться можливість познайомитися з новими людьми, збагатити себе новими враженнями. У вихідні краще не загострювати те, що вже є.

ДІВА (24.08-23.09). Навіщо приймати поспішні рішення, будьте розважливі. Зараз ви працюєте на своє майбутнє. Буде корисно поміркувати і проаналізувати ваші життєві ситуації. У вихідні приділіть більше уваги родині та дітям.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Постарайтеся завершити всі важливі справи. Важливо не потрапити під вплив життєвої метушні. У вихідні зазирніть у гості, на дружню вечірку, сходіть на концерт, і ви не пошкодуєте про це.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Чудовий період, коли ви можете обміркувати й змоделювати своє майбутнє. Вас відвідають гарні творчі ідеї, на роботі можете очікувати на премії за підсумками року. Близькі люди готові піклуватися про вас і виконати всі ваші бажання.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Успіх у справах може багато в чому залежати від ваших організаторських здібностей, хоча навряд чи обійдеться без конкурентної боротьби і третього зайвого. У вихідні гучні компанії варто проміняти на ліниву самоту — відпочиньте, згрупуйтеся.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). На роботі краще поводитися скромно і зайвий раз не виділятися, щоб не привертати до себе увагу начальства. Стежте за тим, кому і що говорите, інакше можете зіштовхнутися з перекручуванням інформації. У вихідні постарайтеся приділити більше часу і уваги близьким людям.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Будьте уважні при фінансових розрахунках і при роботі з документами, постарайтеся при цьому не перевтомлюватися. Послідовність у реалізації намічених цілей дозволить вам вирішити майже всі принципові питання, що стосуються ваших особистих справ.

РИБИ (20.02-20.03). Не кидайтесь у крайнощі, уважніше прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, він обіцяє підказати правильне рішення. Корисно зосередитися на рутинних завданнях. Довіртеся природному ходу подій. Тим більше що близькі люди підтримають і порадують вас.


Повернутися
05.01.2016
Категорія: Розваги
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...