ДО ЛІКАРЯ — ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Електронний документообіг (медична інформаційно-аналітична система) запрацював ще раніше у Тернопільському міському комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та в усіх амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини. Про це повідомляють у прес- службі міської ради міста.

Заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги» також створив сайт http://www.medical.te.ua/, який стане єдиним інформаційним ресурсом для медичних працівників та тернополян, а також допоможе записуватися пацієнтам на прийом до лікаря через Інтернет. Ці нововведення допоможуть вести оперативний електронний облік відвідувань пацієнтами закладів, контроль за тимчасовою непрацездатністю, електронних записів викликів додому, можливість вільного вибору лікаря.

Уже розпочато роботу в тестовому режимі запису пацієнтів до лікаря через портал або в телефонному режимі, формування диспансерних груп пацієнтів, формування аналітично-статистичної інформації, встановлення системи захисту даних.

Для першочергових потреб системи єдиного медичного простору створені локальні мережі в приміщеннях за адресою: вул. Острозького, 6, вул. Купчинського, 14 та вул. Волинська, 40.

Як зазначають в відділі охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради, наразі вивчається можливість і доцільність впровадження електронного рецепта, щоб забезпечити медикаментами пільгові категорії населення.


Повернутися
05.01.2016
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...